Lokalizacje OG Fortnite Gnome

Odkryj sekrety świata Fortnite: ukryte gnomy

W Fortnite Epic Games nie ukrywa, że ​​jego mapy są pełne wielu ukrytych, przydatnych i oryginalnych tajemnic. Dla fanów Fortnite ukryte krasnale ogrodowe to kolejny klasyczny przedmiot, wymagający odnalezienia swojej lokalizacji. Jak działają gnomy w Fortnite i gdzie się znajdują? Znalezienie gnomów w grze nie zapewni ci żadnej broni ani V-dolców, ale za każdego znalezionego gnoma otrzymasz niezłą nagrodę w wysokości 20 000 XP. Na mapie jest ich w sumie dziesięć. Oczywiście, ponieważ gnomy nie są oznaczone, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie się znajdują. Na szczęście, gdy będziesz już blisko, pojawi się biały wykrzyknik, który Cię poprowadzi.

Lokalizacje gnomów w Fortnite

Gnomy znajdują się w różnych miejscach na mapie. Oto, gdzie możesz je znaleźć:

Gnom z Junction Junction

Kierując się na zachód, pierwszego gnoma znajdziesz na Junk Junction w północno-zachodnim rogu mapy. Konkretnie ten gnom siedzi u podstawy gigantycznej stalowej lamy z widokiem na wysypisko śmieci.

Przyjemny krasnal parkowy

Na południu w Pleasant Park ukrywa się gnom. Znajdziesz go w pobliżu ogniska na południowym krańcu miasta, na końcu boiska piłkarskiego. Siedzi na kłodzie obok namiotu.

Ryzykowny prawdziwy gnom

Następnego gnoma znajdziesz w teatrze Risky Reels. Spójrz na przeciwną stronę ekranu, aby znaleźć samochód kempingowy. Za kamperem ukryty jest gnom.

Zawodzący leśny gnom

Poniżej Risky Reels znajduje się Wailing Woods. Tutaj znajdziesz gnoma w środku lasu, w labiryncie żywopłotu. Będzie stał przed misiem.

Gnom z samotnej chaty

Na południu znajduje się Lonely Lodge, znacznie mniej gęsty las. W północnej części, na prawo od domku, na końcu rzeki znajduje się małe jezioro. Tutaj można spotkać gnoma łowiącego ryby nad jeziorem.

Zakurzony gnom Divot

W centrum mapy znajduje się gigantyczny krater zwany Dusty Divot. Idź w stronę północnego sektora. Będzie mały staw. Znajdziesz gnoma unoszącego się na nadmuchiwanym krześle.

Gnom Rajskich Palm

Idź na wschód od Paradise Palms Town i znajdź farmę. Obok znajduje się wieża ciśnień, która ułatwia widoczność. Będąc tu, znajdziesz dwa grobowce, na jednym z nich siedzi gnom.

Gnomy Shifty Shafts

To jest trudne, ponieważ jest to lokalizacja, w której znajdują się dwa gnomy w dwóch lokalizacjach w Fortnite OG. Pierwszy znajduje się na szczycie klifu na północnym wschodzie, obok rozbitego autobusu. Jest nieco bardziej widoczny i wydaje się, że został poluzowany podczas wypadku.

Następny gnom jest nieco trudniejszy do znalezienia. Dzieje się tak, ponieważ jest ukryty głębiej w tunelach za ścianą z desek. Obok stoi wózek, tuż przy rozwidleniu torów wózka. Możesz to zobaczyć na zrzucie ekranu, który zrobiłem powyżej, wraz z obrazem minimapy wskazującej lokalizację.

Tłusty Gnom Gajowy

Wreszcie ostatni gnom ukrywa się w Greasy Grove. Na północny wschód od miasta stoi wysoki kamienny filar. Gnom spoczywa u podstawy, siedząc na plecaku.

Fortnite jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, PC z systemem Windows i urządzeniach mobilnych.

Źródło: www.siliconera.com