Lokalizacje maszyn do naprawy Fortnite – Potężne miejsca Ch5 TMNT

Lokalizacje maszyn do naprawy Fortnite

Maszyny do naprawy Fortnite stały się w tym sezonie ważną częścią gry. Ze względu na niewielkie zmiany w działaniu leczenia, brak rzeczy do kupienia za złoto i ograniczone łupy, stały się one niezbędne. Lokalizacje Maszyn Naprawczych w Fortnite przekształciły się z miejsca, na które patrzyliśmy jedynie w przypadku zadań, w kluczową część gry. Staje się to jeszcze bardziej prawdopodobne teraz, gdy w Fortnite mamy Żółwie Ninja Maszyn Naprawczych.

Za każdym razem, gdy Fortnite organizuje wydarzenie, pojawiają się nowe przedmioty, takie jak Mity. Szczególnie przydatne są crossovery TMNT Fortnite Mythics, ponieważ oferują jedną z najlepszych mobilności, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Będziesz jednak musiał poczekać na spadek, który może zostać zakwestionowany, aby zdobyć go w wielu meczach. Przy tak dużej ilości złota do wydania, lepszym rozwiązaniem może być zdobycie tych Mitów bezpośrednio z jednego z punktów naprawy maszyn Fortnite. Już na starcie będziesz mógł zdobyć jedną z najlepszych broni.

Lokalizacje maszyn do naprawy Fortnite

Maszyny do naprawy Fortnite są formą automatu sprzedającego, ale jedyną aktywną formą przez większą część Rozdziału 5! Jest ich jednak całkiem sporo na całej mapie. Oto, gdzie możesz je znaleźć w grze:

Snobistyczne schody
Stacje
Dom na południowy wschód od Frenzy
Przyjemne miejsce
Mgliste zbocze
Duży lodowiec
Nierozważne tory kolejowe
Zamykanie pól
Zniszczone rolki
Rzeczny szyk
Stacje benzynowe
Luksusowa kryjówka
Eleganckie kursy

Lokalizacje maszyn do naprawy są wyraźnie oznaczone, dzięki czemu można je łatwo znaleźć w pośpiechu. Można je spotkać na stacjach benzynowych i dworcach kolejowych. Zawsze tam będą i zazwyczaj można je dość szybko znaleźć, podążając drogami lub torami kolejowymi. Pozostałe znajdują się głównie w nazwanych miejscach. Tym razem tak naprawdę nie zostały one uwzględnione w nienazwanych punktach POI, co jest nieco rozczarowujące w porównaniu z poprzednim sezonem. Jest to jednak również większość najlepszych miejsc do lądowania w Fortnite.

Maszyna do naprawy TMNT Fortnite

Oto lokalizacje maszyn naprawczych TMNT.

Odpoczynek Rebeliantów
Przyjemne miejsce
Mgliste zbocze
Eleganckie kursy
Duży lodowiec

Wszystkie lokalizacje maszyn naprawczych TMNT Fortnite skupiają się na nazwanych punktach POI i są rozmieszczone mniej więcej w okręgu na obrzeżach mapy. Jeśli wylądujesz w centrum, prawdopodobnie nie znajdziesz go szybko. Każdy oferuje tylko jedną broń, więc możesz nie być w stanie zdobyć przedmiotu, jeśli przybędziesz później.

Co sprzedawać maszyny?

W nowej maszynie naprawczej TMNT sprzedawany jest jeden z czterech Mitycznych Żółwi Ninja. Korzystając z jednego, będziesz miał dwie możliwości, podobnie jak w przypadku starych maszyn z bronią. Będzie to losowy mityczny turniej Żółwi Ninja i impreza z pizzą. Mythic będzie się różnić w zależności od maszyny. W każdej grze maszyny otrzymują losową broń. Sprzedają tylko jeden.

Drugą pozycją jest Pizza Party, która powraca. Jeśli chcesz wydać złoto, otrzymasz zasadniczo tę samą zawartość, co upuszczany przez Żółwia. Warto także wybrać się na Pizza Party. Ponieważ jego wzmocnienie i zniknięcie szybkiego leczenia, nic nie przebije jego szybkości leczenia tarczą.

Jakie są maszyny naprawcze i maszyny do naprawy żółwi ninja w Fortnite?

Maszyny do naprawy nie są niczym nowym w Fortnite Rozdział 5. Jednak stały się znacznie bardziej przydatne. Zasadniczo naprawy maszyn w Fortnite są dość oczywiste. Są to automaty sprzedające określone produkty, na przykład leki. Sprzedają duże mikstury tarczy i apteczki, z ograniczonymi zapasami każdego z nich. Oferują również opcję szybkiego leczenia, która może wyleczyć cię bezpośrednio za złoto.

Lokalizacje Maszyn Naprawczych Fortnite stały się bardziej przydatne w Rozdziale 5 od czasu zmian w Lekach. Ponieważ duże mikstury i apteczki można teraz częściowo spożywać w ruchu, są one równie przydatne jak szybsze leki. Oznacza to, że możesz nosić przy sobie trzy duże mikstury i używać ich w małych porcjach, jeśli ktoś ci przeszkodzi. Maszyny do naprawy Fortnite to doskonały sposób na zdobycie tych leków w dużych ilościach.

Naprawy maszyn kosztują jedynie złoto, które jest obecnie dostępne wszędzie i niewiele można wydać. Jeśli chcesz wygrywać mecze w Fortnite w tym sezonie, wiedza, gdzie zawsze w razie potrzeby zaopatrzyć się w lekarstwa, będzie bardzo pomocna.

Źródło: www.bing.com