Lokalizacje Fortnite Timber Pines i jak je powalić


Fortnite Timber Pines to najnowszy dodatek do gry i dodają świeżego akcentu do zwykłego zbioru materiałów. Pojawiające się jako część obszernej aktualizacji Fortnite Rozdział 3, te konkretne drzewa można rozpoznać po ich dużej wysokości i grubych pniach, chociaż ich prawdziwą cechą wyróżniającą jest to, że można je powalić, a nie po prostu zburzyć, jak inne obiekty w Fortnite. W jednym z zadań Fortnite w tym sezonie będziesz musiał przyjąć rolę drwala, aby ściąć pięć z tych drzew, więc naturalnie będziesz chciał wiedzieć, gdzie je znaleźć. Jeśli jesteś gotowy, aby powalić Timber Pines w Fortnite, mamy ich szczegóły i lokalizacje właśnie tutaj.

Lokalizacje Fortnite Timber Pines

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Lokalizacje Fortnite Timber Pines znajdują się w zaśnieżonej północno-zachodniej części wyspy i są wystarczająco duże, aby można je było zobaczyć na mapie, jeśli trochę się powiększysz. Wiele z nich zaznaczyliśmy na powyższej mapie, ale nie jest to kompletna lista wszystkich miejsc, w których je znajdziesz. Zasadniczo, jeśli udasz się do dowolnego ze wskazanych obszarów, powinieneś łatwo zauważyć wysokie sosny z drewna Fortnite górujące nad wszystkim wokół nich.

Jak powalić drewniane sosny w Fortnite

Lokalizacje Fortnite Timber Pines

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Aby powalić Timber Pines w Fortnite, nie powinno dziwić, że musisz uderzyć je narzędziem do zbioru. Chociaż są znacznie większe niż zwykłe drzewa, mają tylko 200 PW, co oznacza, że ​​powalenie ich powinno wymagać tylko kilku celnych zamachów. Będziesz wiedział, że odniosłeś sukces, gdy zamiast znikać, główny pień Fortnite Timber Pine odłącza się i odpada od ciebie. Możliwe jest dalsze zbieranie większej ilości drewna z przewróconej sekcji, ale staje się ona niewiarygodnie lekka, więc prawdopodobnie odbije się od ciebie, gdy ją uderzysz. Powal Timber Pines w Fortnite pięć razy, a odhaczysz tę konkretną misję.Źródło : https://www.gamesradar.com/fortnite-timber-pines-locations-knock-down/