Lokalizacja Rollerballa i Frost Shell w Lego Fortnite

Gdzie znaleźć Frost Rollers w Lego Fortnite

Kulki Lego Fortnite są dostępne w kilku odmianach, chociaż wszystkie wyglądają i zachowują się w większości tak samo. Rolki wyglądają jak skały z wystającym małym kwiatkiem, a gdy się zbliżysz, wyskakują z ziemi i wysuwają kilka nóg kraba. O ile nam wiadomo, nie ma określonego wzoru określającego, gdzie pojawi się wałek. Niektóre spotkałem na otwartych polach, inne ukrywały się wśród kawałków granitu, a jednego lub dwóch po prostu siedziały obok drzewa.

Frost Rollery są nieco trudniejsze do wykrycia. Możesz znaleźć zwykłego Walca w Zimnym Regionie, gdy mapa mówi, że jesteś w Frostlands. Jeśli jednak kiełki na jej grzbiecie kwitną, jest to po prostu zwykła kulka.

Frost Rollers żyją na zaśnieżonych równinach w głębi Krain Mrozu i będziesz potrzebować sposobów, aby się ogrzać. Niektórzy gracze częściej spotykają je na oblodzonych szczytach, ale my spotkaliśmy niektóre niemal natychmiast, gdy trawa ustąpiła miejsca śniegowi.

Jest szansa, że ​​rolownik dostrzeże Cię, zanim Ty ich zobaczysz. Zgodnie ze swoją nazwą, te potwory celują w swoją ofiarę i szybko toczą się po ziemi. Jeśli wejdą w kontakt, tracisz około półtora serca, więc spotkanie z jednym z nich na początku to dobry sposób na zakończenie przygody, jeśli nie będziesz ostrożny.

Jeśli to możliwe, pamiętaj, aby grać z włączonym dźwiękiem. Nie ma żadnych wizualnych oznak, że za Tobą zbliża się walec.

Jak zdobyć Mroźną Skorupę w Lego Fortnite

Frost Rollers zachowują się podobnie do swoich odpowiedników z Grasslands. Rzucają się na ciebie z dystansu, ale mogą też rzucać w ciebie pociskami. Z bliska drapią cię pazurami.

Najłatwiejszym sposobem poradzenia sobie z Frost Rollerami jest po prostu nie stawienie im czoła. Podążaj za kompetentnym wieśniakiem do bitwy, poprowadź go do Walca i pozwól mu poradzić sobie z trudnymi zadaniami. Jeśli wolisz zrobić to sam, wyposaż się w kilof i uderz pomiędzy pazurami Walca.

Do czego służą Mroźne Skorupy w Lego Fortnite?

O ile nam wiadomo, Mroźne Skorupy służą wyłącznie do wytworzenia rzadkiego Amuletu Chłodnej Głowy. Jest to praktyczny element, który chroni Cię przed upałem, nie martwiąc się o jedzenie, i działa skuteczniej niż urok poziomu Niepospolitego. Jeśli jednak zbadałeś już Dry Valley tyle, ile chcesz, możesz zignorować Frost Rollers i ich zimne skorupy.

Będąc w okolicy, koniecznie zbierz trochę Malachitu i Lodowej Sosny, a jeśli chcesz nabrać wysokości, rozważ zbudowanie jednego lub więcej balonów, które będą latać w powietrzu.

Źródło: www.vg247.com