Loftus-Cheek łamie przezabawny żart o świętowaniu gola w Fortnite
Ruben Loftus-Cheek z Chelsea podczas meczu Premier League pomiędzy Watford i Chelsea na Vicarage Road w Watford.  Data zdjęcia: środa 1 grudnia 2021 r.


© Obrazy PA
Ruben Loftus-Cheek z Chelsea podczas meczu Premier League pomiędzy Watford i Chelsea na Vicarage Road w Watford. Data zdjęcia: środa 1 grudnia 2021 r.

Ruben Loftus-Cheek z Chelsea zgodził się uczcić swój kolejny gol tańcem w Fortnite, ale przezabawnie powiedział, że nie wie, kiedy to nastąpi, gdy usiadł z wrażeniami z YouTube Chunkz i Callux na kanale UMM, by zagrać w Protect the Goat .

Loftus-Cheek wrócił do składu Chelsea po wypożyczeniu w zeszłym roku z londyńską drużyną Fulham i rozpoczął niedawny mecz The Blues z Manchesterem United.

Dołączył do niego Ashley Cole, gdy połączyli siły z Chunkzem i zmierzyli się z Callux, Bukayo Saka i legendą Arsenalu Ray Parlourem.

Obie drużyny rywalizowały w jakimś Call of Duty: Vanguard na kanale UMM, a kiedy wiele zrobiono z „biwakowania” Loftusa-Cheeka, żartowano, że powinien świętować w stylu „peekaboo” Fortnite.

Loftus-Cheek zabawnie odpowiedział, mówiąc: „Nie jestem pewien, kiedy to [goal] jest [going to happen]”.

Aby przygotować Sakę i przygotować się do pojedynku, Parlor wyjawił młodemu człowiekowi Arsenalu, co zespół mówił przed każdym meczem sezonu Arsenal Invincibles.

„Co powiedziałeś?” – spytała Saka Parloura.

„Nie żałuj chłopców, chodź… słyszysz to, tak?” Saka powiedział do swoich kolegów z drużyny, aby przygotowali ich do DeathMatch.

„Uwielbiam to” — odpowiedział Callux.

Chroń KOZA jest trzy kontra trzy mecz urazy z niespodzianką. Jeden YouTuber, jeden gracz Premier League i jedna legenda klubu (GOAT) grają trzy rundy Call of Duty DeathMatch. Za każdym razem, gdy kozioł zostanie wyeliminowany, zwycięska drużyna otrzymuje 5 dodatkowych punktów.

Obie drużyny przeszły ciężką walkę o kanał YouTube UMM, na którym można zobaczyć cały program i inne podobne treści.

Więcej Chelsea

Gdzie oni są teraz? 14 cudów Chelsea z Football Managera 2012

Pięciu graczy, którzy opuścili Chelsea razem z Mohamedem Salahem w 2016 rokuSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3D252D5C41F940018DFA876C240B0C5E&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-za%2Fnews%2Fother%2Fwatch-loftus-cheek-cracks-hilarious-joke-about-fortnite-goal-celebration%2Far-AARoqxz&c=11997176373038754334&mkt=fr-fr