Lista poziomów Fortnite Rozdział 2 Sezon


Fani szykują się do Rozdziału 3 z Fortnite, ponieważ podobno sezon 8 jest ostatnim w rozdziale 2. Od ogromnego crossovera Marvela do inwazji obcych, rozdział 2 pojawił się z hukiem i pozostał spójny przez cały czas… w pewnym sensie.

W sumie 8 sezonów zawartych w rozdziale 2 z Fortnite, na pewno będzie wśród nich trochę niewypałów. Więc wzięliśmy na siebie, aby uszeregować wszystkie Fortnite Rozdział 2 Sezon, w którym 8 oznacza najgorszy, a 1 najlepszy. Możesz sprawdzić naszą oficjalną listę poziomów poniżej.

Nie zapomnij zostawić komentarza i daj nam znać, jak nam poszło. Czy umieściłbyś któryś z sezonów wyżej? A może zdecydowanie nie zgadzasz się z miejscem numer jeden, koniecznie daj nam znać!

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Apex Legends „Wkrótce” ukaże się aktualizacja nowej generacji według przecieków

Fortnite | Zwiastun Naruto

BridTV

6689

Fortnite | Zwiastun Naruto

902128

902128

środek

26546

8. Sezon 3: Splashdown

Zajęcie ósmego miejsca i bez wątpienia najgorszy sezon Fortnite Rozdział 2 to sezon 3: Splashdown. Sezon rozpoczął się 17 czerwca 2020 roku i na szczęście był jednym z krótszych, trwającym tylko 70 dni.

Jak możesz stwierdzić po kluczowej grafice powyżej, sezon 3 obracał się wokół wody, akwariów i letnich wybryków. Na początku sezonu cała mapa była zanurzona w wodzie, ale poziom wody spadał w miarę upływu sezonu. Połącz to z zabójczymi rekinami w wodzie i stworzyło to najgorszą rozgrywkę w dowolnym sezonie Fortnite.

7. Sezon 2: Ściśle tajne

Rozdział 2 nie zaczął się dobrze, a sezon 2 był następny na naszej liście pod numerem siódmym. Począwszy od 20 lutego 2020 r., sezon 2 trwał łącznie 118 osób.

Sezon 2 zdecydowanie nie był straszny, ale też nie było zbyt wiele do podekscytowania. Dodatkowo przepustka bojowa była trochę słaba w treści, a jedyną przyzwoitą skórką był strój Midas poziomu 100.

6. Sezon 5: Punkt zerowy

W miarę postępów w rozdziale 2 sprawy zaczęły stawać się coraz bardziej interesujące. Sezon 5: Zero Point rozpoczął się 2 grudnia 2020 r. i trwał 103 dni.

Sezon 5 miał intrygującą koncepcję, z mnóstwem nowych lokacji do odkrycia dla graczy. Po wydarzeniach z sezonu 4 agent Jones próbuje ustabilizować punkt zerowy, gromadząc najlepszych łowców nagród we wszechświecie.

5. Sezon 4: Wojna Nexusa

Jeśli jesteś fanem Marvela, sezon 4 rozdziału 2 był najlepszym zwrotem. Sezon był w pełni współpracą z Marvelem i zawierał Iron Mana, Groota, Thora, Wolverine’a i innych przybywających na wyspę.

Przepustka bojowa była wypełniona nagrodami i skórkami w stylu Marvela, a także zawierała epickie wydarzenie na żywo, podczas którego gracze pomogli Avengersom pokonać Galactusa w tysiącach autobusów bojowych zaprojektowanych przez Stark Industry.

4. Sezon 6: Pierwotny

Sezon 6 był również jednym z najkrótszych sezonów w grze, rozpoczynającym się 16 marca i trwającym tylko 84 dni. Jednak przyniósł ze sobą wiele nowych funkcji, zmian na mapach i nowego systemu zadań, który wciąż jest używany.

„Pierwotny” motyw sezonu sprawił, że po wyspie wędrowały dzikie zwierzęta, a także nowy biom do odkrycia i mnóstwo wspaniałych nagród Battle Pass do odblokowania.

3. Sezon 8: W kostkach

Oczekuje się, że będzie to ostatni sezon Fortnite Rozdział 2 to sezon 8: W kostkach. Wciąż trwający sezon zakończy się 5 grudnia 2021 roku.

Oprócz nowych crossoverów z takimi jak Marvel’s Venom, fani byli również zadowoleni z powrotu Kevina Cube’a. Plus mnóstwo „zepsutych” zmian na mapach z nowej rzeczywistości Sideways, które wprowadziły kilka nowych i interesujących zmian w rozgrywce.

2. Sezon 1: Wskocz do nowego świata

Sezon 1, w którym wszystko się zaczęło. Rozdział 2 był jedną z największych niespodzianek w historii Fortnite, a fani zostali zszokowani, gdy rozdział 1: sezon X zakończył się, gdy cała mapa została wciągnięta do czarnej dziury. Gracze nie mieli pojęcia, co się dzieje, a wielu zaczęło się nawet zastanawiać, czy to już koniec Fortnite.

Najwyraźniej tak nie było. Po 10 sezonach Epic Games postanowiło namieszać i dać nam nowy początek dzięki zupełnie nowej mapie, nowym funkcjom, takim jak wędkarstwo i pływanie, oraz całkowitym przeróbkom wizualnym.

1. Sezon 7: Inwazja

Chociaż pierwszy sezon Rozdziału 2 powalił graczy, sezon 7: Inwazja to miejsce, w którym naprawdę była zabawa. Sezon „nie z tego świata” rozpoczął się 8 czerwca 2021 r. i był poświęcony inwazji kosmitów Fortnite wyspa.

Sezon 7 zawierał wiele wspaniałych funkcji, takich jak wprowadzenie artefaktów obcych, które zostały użyte do odblokowania nowych stylów stroju Kymera. Do tego mnóstwo nowych broni z motywami obcych i więcej crossoverów. Superman i Rick Sanchez zostali zaproszeni do pomocy w walce z inwazją obcych, a także kilkoma innymi znajomymi twarzami.

Więc to jest nasze Fortnite Rozdział 2 Lista poziomów sezonu, jak nam poszło? Daj nam znać w komentarzach, jak oceniasz wszystkie 8 sezonów. Do zobaczenia w rozdziale 3!

Masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Source : https://www.dualshockers.com/fortnite-chapter-2-season-tier-list-which-were-the-best/