Lewis Hamilton i jego pies Roscoe są teraz dostępni w Fortnite przed GP w Las Vegas: Szczegóły

Lewis Hamilton dołącza do Fortnite

Siedmiokrotny mistrz Formuły 1 Lewis Hamilton dołączył do listy gwiazd, które wystąpiły w „Icon Series” popularnej gry typu Battle Royale Fortnite. Ta współpraca ma miejsce tuż przed pierwszym w historii Grand Prix Las Vegas zaplanowanym na nadchodzący weekend. Kierowca Mercedesa będzie dostępny w dwóch wersjach i, co ciekawe, jako dodatek do postaci w grze zadebiutuje także Roscoe, ukochany buldog angielski Brytyjczyka.Roscoe to gwiazda sama w sobie, z ponad milionem obserwujących na Instagramie .

Ta współpraca stanowi część ciągłych wysiłków Epic Games mających na celu wprowadzenie celebrytów i doświadczeń z prawdziwego świata do Fortnite. W przeszłości gra była kojarzona z wieloma popularnymi nazwiskami, w tym z LeBronem Jamesem, Neymarem Jr i Arianą Grande. Skórka Hamilton zostanie udostępniona 17 listopada 2023 r. Ta współpraca oznacza także, że po raz pierwszy w grze kierowca Formuły 1 będzie dostępny jako postać.

Nowe doświadczenie dla graczy Fortnite

Oczekuje się, że pakiet będzie zawierał modne ubrania Hamilton, biżuterię na plecy Roscoe i wiele innych przedmiotów kosmetycznych.

Wydany w 2017 roku Fortnite stał się jedną z najpopularniejszych gier na świecie, z ponad 500 milionami zarejestrowanych graczy. Jest dostępna na różnych platformach, w tym PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC i urządzeniach mobilnych.

Kolejne wyzwania dla Lewisa Hamiltona

W prawdziwym świecie Hamilton będzie miał nadzieję dokonać niemożliwego podczas nadchodzącej Grand Prix Las Vegas, gdy całe boisko wkracza na niezbadane terytorium: nowo wybudowany tor uliczny. Na zaledwie dwa wyścigi przed końcem 38-latek zajmuje obecnie trzecie miejsce w klasyfikacji kierowców, tuż za kierowcą Red Bull Racing Sergio Perezem. Obu zawodników dzieli zaledwie 32 punkty, przy czym Perez zdobył 258 punktów, a kultowy kierowca Mercedesa 236 punktów.

Źródło: m.timesofindia.com