Lewis Hamilton dołącza do legend sportu LeBrona Jamesa i Neymara Jr. w kultowej serii Fortnite

Lewis Hamilton przybywa do Fortnite i Rocket League tuż przed Grand Prix Las Vegas

Na kilka godzin przed inauguracyjnym weekendem Grand Prix Las Vegas Lewis Hamilton debiutuje w Fortnite i dołącza do grona gwiazd z najwyższej półki. W grze pojawiło się już wielu sportowców i celebrytów, a teraz Hamilton debiutuje w całkiem fajnej koszuli i garniturze.

Fortnite: gra globalna

Fortnite to gra, w którą grają miliony ludzi na całym świecie. To gra typu Battle Royale, w której gracze rywalizują ze sobą, dopóki nie pozostanie tylko jedna drużyna. Umożliwia nawet graczom ustawianie się w kolejce ze znajomymi i wspólne granie w gry. Skórki są niezbędne w Fortnite, ponieważ pozwalają graczom wyrażać siebie w połączeniu z emotikonami. Fortnite jest tak popularny, że gościł w nim koncerty na żywo Marshmello, Travisa Scotta i wielu innych.

Oczekiwana współpraca

Dla mnie jako jednego z najpopularniejszych sportowców na świecie szokujące jest to, że Lewis Hamilton nie współpracował z Fortnite przed tą datą. Na szczycie tej listy znajduje się długa lista wspaniałych sportowców i celebrytów, w tym Lebron James, Neymar Jr., Giannis Antetokounmpo i wielu innych.

Dobrze zsynchronizowane partnerstwo

Debiut Lewisa Hamiltona w Fortnite następuje tuż przed rozpoczęciem weekendu Grand Prix Las Vegas. Nie można zaprzeczyć, że F1 oczekuje, że Las Vegas będzie jednym z najlepszych wydarzeń w jej historii. Organizatorzy wydali ponad miliard dolarów na przygotowania do wydarzenia. Miejmy nadzieję, że uda im się na tym nieźle zarobić.

Debiut Lewisa Hamiltona w Fortnite pojawia się w samą porę, aby pomóc mu promować Grand Prix Las Vegas i sam sport. Lewis Hamilton od lat jest twarzą F1. Choć w ostatnich latach Max Verstappen częściej znajduje się w centrum uwagi, Lewis nadal cieszy się dużą popularnością wśród fanów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Większość użytkowników Fortnite pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Możemy się więc spodziewać, że postać Hamiltona będzie bardzo popularna w grze.

Godna uwagi obecność w innej grze wideo

Nie tylko w Fortnite, ale Lewis Hamilton debiutuje w innej grze wideo w tym samym tygodniu. Rocket League powitało w swojej rodzinie Lewisa Hamiltona, który również debiutuje w tej grze. Zespół Hamiltona współpracował z Rocket League, aby stworzyć spektakularne malowanie Octane’a, najczęściej używanego samochodu w grze, w kolorach podobnych do tych z Fortnite. Jest to połączenie żółci, fioletu i czerni.

Z pewnością wygląda na to, że Hamilton przygotowuje się do zaprezentowania nowego kasku na Grand Prix Las Vegas, który mógłby mieć te same kolory. Będzie to bardzo atrakcyjne do zobaczenia podczas nocnego wyścigu przy światłach. Hamilton połączył kolory swojego tegorocznego kasku z fioletowym hełmem, który miał w 2021 r. Hełm Hamiltona z 2021 r. był jednym z jego najbardziej eleganckich kasków w historii. Wyglądał na wściekłego i gotowego do ucieczki.

Strategia na przyszłość?

Gra Rocket League jest również bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych. Użytkownicy korzystają z różnych konstrukcji samochodów, aby grać w różne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie itp. Teraz użytkownicy będą mogli grać w tę grę w barwach Octane Lewisa Hamiltona.

Siedmiokrotny mistrz ma obecnie 38 lat. W tym momencie kierowcy F1 zaczynają myśleć o emeryturze. Jednak Lewis Hamilton właśnie podpisał przedłużenie kontraktu z zespołem, który utrzyma go w stawce do sezonu 2025. Dzięki przedłużeniu kontraktu chce także zdobyć więcej mistrzostw. Możliwe, że teraz wzmacnia swoją markę, debiutując w tych popularnych grach, aby zyskać wsparcie, gdy ponownie zmierzy się z Maxem Verstappenem o mistrzostwo.

Możesz teraz używać awatara i projektów Lewisa Hamiltona w Fortnite i Rocket League. Czy myślisz, że Lewis próbuje ulepszyć swoją markę, aby zyskać wsparcie, walcząc z Maxem Verstappenem o mistrzostwo? Opublikuj swoje odpowiedzi w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: sportsmanor.com