Leonard Fortnite zastrzelił nas w pierwszej połowie

uciekając Leonard Fortnite Odegrał dużą rolę w niedzielnym zwycięstwie Buccaneers, a jego wpływ znacznie przekroczył cztery uderzenia, które zdobył po południu.

Colts prowadzili 24-14 na koniec pierwszej połowy, a Bucs musieli się zbierać, aby uniknąć przegranej czwartej drogi sezonu 2021. Według graczy Bucs, Fournette pomógł rozpalić ten rajd przemówieniem w pierwszej połowie.

Fortnite powiedział, że „energia osłabła” wokół zespołu i wysłał wiadomość, że „trzeba walczyć w każdej grze”, aby wygrać. bezpieczeństwo Antoine Winfield Jr. Przypomniał zespołowi, że „kontrolują nasze przeznaczenie”, a pomocnik powiedział Fortnite Tom Brady Powiedział, że słowa Fortnite były „wielkie” dla zespołu. ciasny koniec Rob Gronkowski Zauważ, że gra w Fortnite potwierdzała wszystko, co powiedział.

„To było wspaniałe. Wszyscy się podekscytowali” – powiedział Gronkowski za pośrednictwem Jenny Lynn z ESPN.com. „Wszedł tam i również ją wspierał, a to tylko pokazuje, jak bardzo szanujemy Lenny’ego. Wydawało się, że w pierwszej połowie byliśmy płascy. Nie było tam energii. W drugiej połowie po prostu wyszliśmy i graliśmy jako drużyna – ofensywnie, defensywnie – obrona robiła straty, strzelaliśmy, Lenny. Wspaniale prowadził piłkę, a my również zatrzymaliśmy się razem. A odnieść takie zwycięstwo na trasie – to było super zwycięstwo.

Wygrana zbliżyła Bucs o krok do rozgrywania prawdziwych play-offów, a Fournette był w niedzielę siłą napędową zespołu zarówno na boisku, jak i poza nim.