Lego i Fortnite: co musisz wiedzieć o kolejnym trybie gry

Fortnite zawiera LEGO w swojej nowej aktualizacji

Najnowsza aktualizacja Fortnite, zwana Fortnite Big Bang, oznacza nadejście współpracy z LEGO. Nowy sezon ma na celu utrzymanie popularności gry poprzez przyciągnięcie nowych graczy i zapewnienie innowacyjnych wrażeń z gry.

Współpraca z LEGO i Family Guy

Ta aktualizacja wprowadza nowy tryb gry oparty na uniwersum LEGO. Gracze będą mogli budować konstrukcje z klocków LEGO, a kostiumy postaci zostaną dostosowane do estetyki zabawek. Celem tej wyjątkowej współpracy jest zapewnienie użytkownikom wzbogacających wrażeń z gry poprzez połączenie świata Fortnite i LEGO.

Lepsze wrażenia z gry i nowe funkcje

Mając do dyspozycji ponad 1200 postaci, gracze będą mieli możliwość zakupu skórek związanych ze światem LEGO. Ta aktualizacja wynika z chęci firmy Epic Games do konkurowania z podobnymi grami, takimi jak Minecraft, przy jednoczesnym przyciągnięciu młodszej publiczności.

Wydanie planowane na wszystkie platformy

Nowy tryb gry LEGO Fortnite będzie dostępny na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch i PC od 7 grudnia. Zapowiedź ta została ogłoszona w nowatorski sposób, poprzez spektakularną prezentację w Las Vegas, która wzbudziła entuzjazm widzów i internautów.

Nadchodzące kolaboracje

Oprócz współpracy z LEGO, Epic Games planuje także pojawienie się na swojej platformie gry Rocket League. Ponadto trwają dyskusje na temat integracji serii Guitar Hero, zapewniającej jeszcze bardziej zróżnicowane wrażenia z gry.

Źródło: www.infobae.com