LEGO Fortnite: Zbuduj Star Destroyer Star Wars w grze

Gracze LEGO Fortnite tworzą niesamowite projekty

Od momentu premiery LEGO Fortnite wzbudza entuzjazm wśród graczy. Udało im się stworzyć wiele ekscytujących kreacji dzięki kreatywnym narzędziom oferowanym przez twórców gry.

Użytkownik Reddita, cxt_bro, zbudował w grze własny niszczyciel LEGO Star Wars, oparty na oficjalnym zestawie LEGO Star Wars. Mimo że nie lata, cxt_bro udało mu się sprawić, że unosi się imponująco. Zdjęcia gwiezdnego niszczyciela LEGO Fortnite można znaleźć poniżej.

Stale rozwijająca się gra LEGO Fortnite

LEGO Fortnite, choć nowe, cieszy się coraz większą popularnością. Firma Epic Games dodała niedawno do Fortnite style LEGO dla skórek, w tym Luke’a Skywalkera, Hana Solo i Leii Organy. Wypuszczenie tych nowych stylów ponownie wzbudziło zainteresowanie grą. Biorąc pod uwagę, że seria Gwiezdnych Wojen jest ściśle powiązana z LEGO, nie jest zaskoczeniem, że fani chcą odtworzyć pojazdy i lokalizacje z filmów w LEGO Fortnite. Odtworzenie niszczyciela w grze jest tym bardziej niezwykłe.

Obecnie najpopularniejszą grą spośród trzech nowych gier wydanych w grudniu wydaje się LEGO Fortnite. Pozostałe gry, Fortnite Festival i Fortnite Rocket Racing, oferują zupełnie inne wrażenia z gry. Ciekawie będzie zobaczyć, czy te gry zdołają utrzymać zainteresowanie graczy na dłuższą metę, czy też uda im się przyciągnąć graczy, którzy nie są fanami głównej gry. Epic Games planuje także wspierać te gry w przyszłości, na przykład dodając kompatybilność z instrumentami do gier, takimi jak Guitar Hero i Rock Band, podczas festiwalu Fortnite. Firma nie planuje jednak produkcji własnych kontrolerów gitarowych.

Owocna współpraca LEGO i Star Wars

Star Wars to pierwsza współpraca LEGO z marką zewnętrzną. Współpraca ta była bardzo owocna dla obu firm, zaowocowała produktami pochodnymi, specjalnymi animacjami i kilkoma grami wideo. Najnowszą z tych gier jest gra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, wydana w 2022 roku. Obecnie nie ma żadnych informacji na temat możliwej premiery kolejnej gry LEGO Star Wars. Tymczasem fani mogą być zadowoleni z LEGO Fortnite.

Ostatecznie kreatywność graczy LEGO Fortnite jest imponująca. Mam nadzieję, że w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej wspaniałych dzieł!

Źródło: www.bing.com