LEGO Fortnite: 10 wskazówek, jak przetrwać w trybie eksperckim.

LEGO Fortnite to gra polegająca na przetrwaniu w otwartym świecie w piaskownicy, która pozwala graczom zanurzać się, tworzyć i ulepszać swoją wioskę, walczyć z wrogimi wrogami oraz wytwarzać narzędzia i sprzęt, aby móc poruszać się po świecie w wyjątkowy sposób. Chociaż początkowo Survival i Sandbox były jedynymi dostępnymi trybami, wraz z aktualizacją wersji 30.10 pojawiły się dodatkowe tryby, oferujące graczom trudności alternatywne do standardowego trybu przetrwania.

Tryb ekspercki

Tryb Eksperta, wprowadzony wraz z aktualizacją v30.10, to doświadczenie mające na celu przetestowanie umiejętności graczy. Ten tryb zwiększa trudność normalnego Przetrwania, stawiając graczy przeciwko silniejszym typom wrogów i wprowadzając funkcję trwałego zabijania. Pomimo zwiększonych ustawień trudności, gracze mogą zastosować strategie, aby zwiększyć swój sukces.

Zatrzymaj totemy

Jedną z najbardziej godnych uwagi funkcji wpływających na trudność trybu eksperta jest funkcja trwałej eliminacji, która w przypadku eliminacji gracza blokuje dostęp do świata na zawsze. Aby uniknąć trwałej eliminacji, gracze mogą stworzyć Totem Powrotu. Ten uroczy przedmiot jest absolutną koniecznością w trybie eksperckim LEGO Fortnite, ponieważ jeśli zostaną wyeliminowani za pomocą tego totemu w ekwipunku Uroków, po prostu odrodzą się w ostatnim punkcie odrodzenia z nienaruszonym ekwipunkiem.

Rdzenie burzowe są niezbędnym zasobem w trybie eksperckim LEGO Fortnite, ponieważ są głównym składnikiem do stworzenia Powracającego Totemu dowolnej rzadkości.

Używaj broni dystansowej

Podczas gdy broń biała jest bardzo przydatna w LEGO Fortnite, broń dystansowa jest równie ważna. W trybie eksperckim wszyscy wrogowie zadają znacznie większe obrażenia, co sprawia, że ​​walka wręcz jest nieco bardziej przerażająca.

Skoncentruj się na poprawie swojego zdrowia

Wrogowie uderzają znacznie mocniej w trybie Eksperta, który kładzie duży nacisk na zwiększenie ogólnego zdrowia graczy, szczególnie na początku gry.

Pierwszym i najłatwiejszym sposobem na zwiększenie zdrowia jest wytworzenie Amuletów Zdrowia w warsztacie rzemieślniczym.

Twórz farmy

Przyjęcie rolniczego stylu życia to niewątpliwie najlepszy sposób na zdobycie najbardziej przydatnych zasobów w grze LEGO Fortnite. Gracze powinni skupić się na stworzeniu farmy zwierzęcej, aby uzyskać różnorodne zasoby, a także na stworzeniu farmy uprawnej, aby móc rozwijać się w swoim świecie eksperckim.

Założenie farmy uprawnej jest również niezbędne do postępu w światach eksperckich graczy, ponieważ pozwala im uprawiać przydatne rośliny.

Źródło: gamerant.com