Legenda F1 Lewis Hamilton otrzyma własną skórkę Fortnite Icon Series

Lewis Hamilton dołącza do serii ikon Fortnite

Słynny kierowca wyścigowy i przyszła ikona podium gier wideo, Lewis Hamilton, ogłosił, że jako ostatni dołączy do Fortnite, gry opracowanej przez Epic Games. W piątek 17 listopada dołączy do listy celebrytów, takich jak LeBron James, Travis Scott i wielu innych, posiadających skórki z serii Fortnite Icon Series.

Seria ikon Fortnite upamiętnia niektóre z najbardziej znanych osób w świecie sportu, tworzenia treści i muzyki. Od olśniewających piosenkarek, takich jak Ariana Grande, po brazylijskiego piłkarza Neymara Jr. – od 2019 roku gracze Fortnite mają mnóstwo okazji do zdobycia stylowych skórek. A teraz Hamilton będzie pierwszym sportowcem Formuły 1, który dołączy do kolekcji zestawów ikon gwiazd.

Rekordowa kariera Hamiltona w Formule 1 niewątpliwie wystarczy, aby zdobyć uznanie w jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Premiera kolekcji Fortnite idealnie zbiega się z serią wyścigów Formuły 1 w Las Vegas odbywających się w dniach 16–19 listopada.

Kolekcja Lewisa Hamiltona

Kolekcja Hamiltona będzie zawierać dwie różne skórki. Pierwsza to tradycyjna skórka celebryty z jego podobizną, w komplecie ze stylową, wielokolorową koszulą. Druga skórka jest bardziej wyjątkowa i ma wygląd superbohatera. Skórka wzorowana na tradycyjnym stroju kierowcy Formuły 1 ma żółto-czarną kombinację kolorów, którą gracze porównują do kostiumu Czarnej Pantery.

Inne pozycje w kolekcji to deska do latania, skórka na broń białą i, co najważniejsze, ukochany buldog Hamiltona, Roscoe.

Skórki Fortnite stały się synonimem gry dzięki współpracy ze znanymi na całym świecie markami, takimi jak Marvel, My Hero Academia, Star Wars i NFL. Fani z niecierpliwością czekają na kolejną okazję do wydania swojej waluty w grze na nowe przedmioty kosmetyczne, a kolekcja ikon Hamiltona wydaje się spełniać oczekiwania.

Nie zapomnij udać się do sklepu Fortnite 17 listopada, aby zdobyć kolekcję Hamilton. Przedmioty z serii Icon są dostępne tylko przez ograniczony czas.

Źródło: www.bing.com