LeBron James z Lakers chce zagrać w Maddena w Fenway Park po wirusowym wideo z Fortnite | Wiadomości, wyniki, najważniejsze wydarzenia, statystyki i plotki

LeBron James chce zorganizować wydarzenie Madden w Fenway Park po obejrzeniu wirusowego wideo przedstawiającego osobę grającą w Fortnite na wielkim ekranie wewnątrz stadionu. Dowiedz się, jak planuje pokonać przeszkody, aby tak się stało.

Zaproszenie do zorganizowania wydarzenia Madden

Po obejrzeniu filmu o Fortnite LeBron James wyraził chęć zorganizowania gier Madden w Fenway Park. Po obejrzeniu wideo zawodnik Los Angeles Lakers zadzwonił, aby „przyprowadzić tam kilka meczów Madden”. James niekoniecznie musi pytać o pozwolenie, aby to zrobić, ponieważ jest częścią grupy właścicielskiej Red Sox.

Jednak udziały Jamesa w Red Sox są stosunkowo niewielkie w porównaniu z innymi właścicielami. Wydarzenie Madden może wymagać pozwolenia Johna Henry’ego, ale nie powinno to być trudne zadanie. Jeśli grupa sportowa Fenway wynajmie gigantyczny ekran dla Fortnite, będzie mogła poświęcić czas Maddenowi. Nie będzie to nawet jedyne wydarzenie e-sportowe w Fenway Park w tym miesiącu.

Przeszkody do pokonania

Największą przeszkodą Jamesa w planowaniu wydarzenia Madden na Fenway jest wyczucie czasu. Nie może tego zrobić w sezonie NBA, który trwa do kwietnia, zanim rozpoczną się play-offy. Ułożenie harmonogramu meczów w sezonie MLB byłoby mniej trudne, ponieważ drużyna Red Sox podróżuje z Bostonu na kilka dni za każdym razem.

Może to być pomysł, który zostanie zrealizowany, jeśli James tego zechce. Rzeczywiście, stadion Red Sox będzie gospodarzem pierwszego dużego turnieju Call of Duty League w dniach 25–28 stycznia. Oczekuje się, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 15 000 osób, a dla uczestników przewidziano pulę nagród o wartości 500 000 dolarów.

Wygląda na to, że LeBron James pragnie dodać do listy nowe wydarzenie e-sportowe, organizując zawody Madden w słynnym Fenway Park.

Źródło: bleacherreport.com