„League of Legends” już w Epic Games Store | Jinx dołącza do „Fortnite” w kolejnym crossoverze


„League of Legends” jest teraz w sklepie Epic Games Store wraz z innymi tytułami Riot Games, takimi jak „Valorant” i „Teamfight Tactics”. Co więcej, Jinx z „LoL’a” uświetnił „Fortnite” jako część ich crossovera.

(Zdjęcie: zrzut ekranu z oficjalnego konta Fortnite Games na Twitterze)
„League of Legend” jest już w sklepie Epic Games Store. Tymczasem „LoL’s” dołącza do „Fortnite” w ramach ich crossoverowego wydarzenia.

„League of Legends” w Epic Games Store

Zgodnie z raportem The Verge, zarówno Epic Games, jak i Riot Games ogłosiły przybycie tytułów tego ostatniego do Epic Games Store, zauważając, że gry będą nadal dostępne do pobrania za darmo.

Jednak w przeciwieństwie do rodzimych gier w sklepie Epic Games Store, wszystkie tytuły Riot z rynku gier zainstalują klienta Riot, nowy zunifikowany program uruchamiający dewelopera, aby uruchamiać swoje gry indywidualnie.

Chociaż nie jest to pierwszy raz, kiedy Epic Games otworzyło swoje drzwi innym twórcom na swoim rynku gier, pojawienie się „League of Legends” jest zdecydowanie największe.

The Verge zauważył ponadto w tej samej nowej historii, którą Riot Games ogłosiło pod koniec października, że ​​jego MOBA lub wieloosobowa gra na arenie bitewnej online była w stanie zebrać fajnych 180 milionów graczy miesięcznie.

Sklep z grami epickimi

Najnowszy ruch firmy Epic Games polegający na dołączaniu większej liczby aplikacji do swojej platformy jest nadal częścią wysiłków jej dyrektora generalnego, Tima Sweeneya, zmierzającego do wsparcia dystrybucji aplikacji, która jest bardziej otwarta.

W rzeczywistości Sweeney wysłał nawet e-mail do dyrektora generalnego Apple, Tima Cooka, w sprawie tego rodzaju dystrybucji aplikacji.

Warto jednak zauważyć, że Fortnite został wystartowany z Apple App Store i Google Play Store po włączeniu do tytułu gry systemu płatności bezpośrednich, co narusza zasady obu gigantów technologicznych.

W związku z tym Epic Games toczyło batalię prawną zarówno z Google, jak i Apple w tej sprawie. Teraz „Fortnite” musi jeszcze powrócić na oba rynki aplikacji.

Przeczytaj także: Łatka „League of Legends” 11.22 osłabienia i wzmocnienia bohaterów: Renekton, Graves i inni bohaterowie – crossover „LoL” x „PUBG Mobile”

Jinx dołącza do „Fortnite”

Tymczasem wraz z pojawieniem się „League of Legends” Riot Games, wspomniana gra współpracuje z „Fortnite” Epic Games.

„League of Legends” już w Epic Store |  Jinx dołącza do „Fortnite” w kolejnym crossoverze

(Zdjęcie: CHRIS DELMAS/AFP przez Getty Images)
To ilustracyjne zdjęcie przedstawia osobę czekającą na aktualizację Fortnite Epic Games na swoim smartfonie w Los Angeles 14 sierpnia 2020 r. – Apple i Google 13 sierpnia 2020 r. Wyciągnęły sensację gier wideo Fortnite ze swoich sklepów z aplikacjami mobilnymi po jego twórcy Epic Games wydało aktualizację, która unika dzielenia się przychodami z gigantami technologicznymi.

Według raportu Eurogamer, skrzyżowanie dwóch popularnych tytułów free-to-play przeniosło Jinxa „LoL” do gry battle royale firmy Epic Games „Fortnite”.

Serial Netflix „League of Legends”

Serwis informacyjny zauważył ponadto, że pojawienie się Jinx w popularnym tytule battle royale następuje na dwa dni przed uruchomieniem przez Netflix serii opartej na ogromnej serii „League of Legends”.

Powiązany artykuł: Google twierdzi, że Epic Games „Fortnite” 2020 zawiera lukę w zabezpieczeniach Sklepu Play, która przeciwdziała firmie

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Ze scenariuszem Teejaya Borisa

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Source : https://www.techtimes.com/articles/267578/20211105/league-of-legends-epic-store-jinx-fortnite-league-of-legends-epic-store-league-of-legends-fortnite-crossover.htm