Kultowe crossovery Marvela i Avatara w Fortnite: epickie bitwy.

Mocne strony

Epicka współpraca w Fortnite

Fortnite nawiązał współpracę z największymi franczyzami na świecie. Od postaci Marvela, takich jak Avengers, po hitowy serial animowany Nickelodeon „Avatar: Ostatni władca powietrza”. Dzięki tej współpracy powstają postacie, przedmioty i broń oparte na każdej serii, które można wykorzystać w bitwach o królewskie zwycięstwo.

Gorące crossovery w Fortnite

W uniwersum Fortnite wiele postaci zostało wyrwanych z własnej rzeczywistości i zmuszonych do walki. Jednak większość tych kolaboracji uważa się za kanoniczne odchylenia w obrębie ich własnych wszechświatów. Które crossovery są więc tymi prawdziwymi? Oto dziesięć crossoverów uznawanych za kanoniczne.

10. Wolverine: romans międzywymiarowy

W ramach crossovera Fortnite X Marvel: Zero War Wolverine odgrywa kluczową rolę w rozszerzonym kanonie Fortnite. Córka Logana i Geno, The Imagined, tworzą więź poprzez wzajemne udręki i próby.

9. Spider-Man Zero: Podróż do wszechświata pająków

Podczas „Spider-Man Across The Spiderverse” Miguel O’hara tworzy społeczeństwo pająków składające się z najlepszych Spidermenów w wieloświecie. Gdy Miguel ściga Milesa Moralesa po całym multiwersum, obaj trafiają do wszechświata Fortnite.

8. Shuri i Jonesy: Niespodziewana para

Jonesy to jedna z najbardziej kultowych postaci w Fortnite. Utrzymuje bliskie relacje z Shuri Marvela, pomagając jej odzyskać fragment Zero Shard obecny w ich wszechświecie.

7. Śmiejący się nietoperz: zagadka do rozwiązania

Kiedy Batman zostaje przeniesiony do świata Fortnite, musi znaleźć sposób na powrót do Gotham City. Staje w obliczu Jokera z tego wszechświata i wyposaża technologię, aby osiągnąć królewskie zwycięstwo.

6. Niezwyciężony: błąd w wieloświecie

Crossover Invincible z Fortnite sprowadził na wyspę Omni Mana, Marka i Atom Eve. Podczas walki z Angstromem Levym Mark zostaje przeniesiony do różnych alternatywnych rzeczywistości.

5. Gwiezdne Wojny: Tak powrócił Palpatine

Jednym z najbardziej znanych crossoverów w Fortnite jest wydarzenie Gwiezdne Wojny, które miało miejsce w tym samym czasie, co „The Rise of Skywalker”. Wielu zastanawiało się, w jaki sposób powrót Palpatine’a, tak kluczowe wydarzenie, został zredukowany do zwykłej wzmianki w tekście początkowym. Jednak to samo wydarzenie miało miejsce w Fortnite.

Źródło: www.thegamer.com