Kto wygrał turniej Fortnite Extreme Survival Challenge o wartości 1 miliona dolarów w Mr Beast?


Podczas gdy Fortnite mógł zaczynać jako tower defense przed dodaniem trybu gry Battle Royale, wydaje się, że Creative oferuje najwięcej możliwości. Gracze i marki tworzą nowe poziomy w trybie kreatywnym, starając się wykorzystać ten potencjał. Jednym z głównych kroków w kierunku tego wzrostu jest konkurs MrBeast na poziomie kreatywnym, w którym zwycięzca otrzymuje 1 milion dolarów.

To pierwszy tego rodzaju konkurs w Creative, który zapewni pewnego rodzaju legitymację dla trybu gry, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o zwycięzcy MrBeast Extreme Survival Challenge w Fortnite.

Czy był zwycięzca wyzwania MrBeast’s Survival Challenge Fortnite Turniej?

Prawdopodobnie nie dowiemy się, kto wygrał, aż do początku 2023 roku, kiedy Epic Games wróci z przerwy świątecznej. Zostało to potwierdzone w tweecie na początku wydarzenia z Fortnite Konto konkurencyjne, które nadzoruje rywalizację. Być może miną tygodnie do 2023 roku, zanim dowiemy się, kto zdobył najwięcej punktów na danym poziomie.

Biorąc to pod uwagę, zgodnie z naszą tabelą liderów wyzwań MrBeast, wydaje się, że GUILD Anas była w stanie zgromadzić najwięcej punktów w grze, chociaż może to okazać się niedokładne w porównaniu z ostatecznym wynikiem Epic. Wydawało się, że przez większą część zawodów był w stanie utrzymać stałą przewagę nad rywalami.

Guild Anas jest wcześniej znany jako jeden z uczestników FNCS Invitational, chociaż nie wygrał tego wydarzenia. To powiedziawszy, to pojedyncze wydarzenie kreatywne może przynieść mu więcej niż wygrałby na tegorocznym FNCS Invitational.

To prawdopodobnie będzie frustrujące Fortnite Rywalizujący gracze, którzy są przyzwyczajeni do natychmiastowego poznania zwycięzców. Ponieważ jest to jednak nowe wydarzenie, prawdopodobnie Epic chce mieć 110 procent pewności, że przekazuje pieniądze prawowitemu zwycięzcy. Nawet jeśli od razu ogłosili zwycięzcę, prawdopodobnie nie mogli powstrzymać się od rozdania pieniędzy, dopóki firma nie wróci z przerwy.

Zanim poznamy zwycięzcę, prawdopodobnie minie dużo czasu w 2023 r., więc gracze powinni już teraz dać z siebie wszystko w konkursie i spróbować zrelaksować się podczas przerwy zimowej, czekając na ogłoszenie. Kiedy już poznamy zwycięzcę, zajrzyj tu ponownie, aby być na bieżąco z tym, kto właśnie został milionerem dzięki Fortnite.

To wszystko, co powinniście wiedzieć o zwycięzcy konkursu MrBeast w Fortnite.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/who-won-mr-beasts-1-million-extreme-survival-challenge-fortnite-tournament