Krzesło Fortnite Battle Bus firmy Secretlab jest wygodne, choć trochę duże


Secretlab ma fioletowe krzesło Fortnite na fioletowym tle.

zdjęcie: tajne laboratorium

Widzisz, nie mogę przebić się na nowym krześle dla graczy. Są znajome: nieporęczne, drogie i często rażące wyjaśnienia Czternaście dni możliwościwyściełane kosmykami niebieskich włosów ninja (możemy lubię to pamiętać) Na szczęście. Zaakceptowanie fotela gracza oznacza zaakceptowanie implikacji pyłu Dorito. do wie Fotel dla graczy powinien pozwolić, aby twój tyłek bez majtek siedział na nim przez długi czas.

Nie mogę powiedzieć nic nowego o fotelach do gier – wciąż są krzykliwe i drogie – ale posadziłem na nich tyłek Czternaście dni Battle Bus Edition serii Secretlab Titan Evo 2022 istnieje już od jakiegoś czasu i mogę powiedzieć, że szczerze wykonuje swoją pracę

To Czternaście dni Część

Najpierw musimy zaadresować autobus bojowy w pokoju. nie gram Czternaście dni, ale kiedy Secretlab poprosił mnie o zrecenzowanie jego najnowszej edycji specjalnej Titan, pomyślałem, że może to być zabawne. Dla kogo? Nie jestem pewny.

Dla mnie myślę. To tylko ona Czternaście dni Krzesło dla graczy Battle Bus. Jest magiczny. Tak się czuje Czternaście dni Krzesło Battle Bus może być jajkiem, z którego narodził się MrBeast i wyłonił się jako w pełni dorosły dorosły uśmiechnięty swoim groźnym uśmiechem Przełykaj zęby gracza.

To temat do rozmowy. kiedy ludzie widzą moje Czternaście dni krzesło, pytają, „czy to jest Czternaście dni Krzesło?” I wiecie co, to jest to. Z przodu ma turkusowy haft z napisem FORTNITE. Więc każdy może zrozumieć, że to w większości normalnie wyglądające krzesło jest w rzeczywistości Czternaście dni Krzesło. Przyszło kilka akcesoriów do krzesła Czternaście dni-Pudełka tematyczne, ale ogólnie jest to zwykłe krzesło z napisem FORTNITE.

Kobieta trzyma niebieskie pudełko Secretlab.

Zobacz co mam
fot. kotaku

Miałem jednak nadzieję, że Czternaście dni Krzesło Battle Bus wyglądałoby bardziej jak fotel Battle Bus, więc w końcu mogłem połączyć moją miłość do gier, transportu publicznego i technologii balonów na gorące powietrze. Ach, Czternaście dni Krzesło ma tylko wyhaftowany obraz Busa Bojowego na plecach. Musisz zajrzeć w jego różowe nitki słońca, aby wyobrazić sobie, jak odlatujesz w latającym autobusie bojowym – twój tyłek nigdy nie zazna takiego uczucia.

Ustaw krzesło

To Czternaście dni Krzesło dla graczy, w solidnym pudełku, które ja i kilku przyjaciół mogliśmy wykorzystać jako prowizoryczna Arka Noego, zostało dostarczone 22 sierpnia. To trzy tygodnie siedzenia dla tych, którzy śledzą.

Ta specjalna edycja Secretlab Titan Evo 2022 jest dostępna do zamówienia w przedsprzedaży bezpośrednio na stronie Secretlab za 624 USD w rozmiarach Small i Regular, ta ostatnia jest zalecana dla osób do 6 stóp 2 ″ i poniżej 220 funtów, a za 674 USD dodatkowo duży rozmiar zalecany dla osób do 6 stóp 9 cali i 395 funtów. Ta inkluzywność rozmiaru jest doceniana i jest podstawą krzeseł Secretlab — w recenzji Titan, Big Guy i 2017 kotaku Współpracownik Mike Fahey napisał, że krzesło to „cudowne miejsce na spędzenie godzin na swoim soczystym końcu”.

Natychmiast po dostarczeniu dużego pudła mój League of Legends Przyjaciel i ja zaczęliśmy montować krzesło. Ogólnie proces był prosty i łatwy do wytłumaczenia za pomocą ogromnych instrukcji wielkości plakatu, które do niego dołączono, ale krzesło jest dość ciężkie i będziesz potrzebował kumpla, jeśli jesteś wielkości ziarnka grochu i słaby jak ja. Pudełko jest wyposażone w cienkie paski pianki do umieszczania ciężkich części na wierzchu i ułatwiania poruszania się, ale to pomaga. Podsumowując, konfigurowanie Czternaście dni Stołek trwał około 50 spoconych minut.

Mężczyzna trzyma duży podręcznik Secretlab.

Użyję go jako obrusu.
fot. kotaku

Usiądź na krześle

Od razu zacząłem siadać na krześle. Kto by nie chciał? To krzesło dla Czternaście dni.

Posiada wszystkie funkcje zorientowane na wygodę standardowego krzesła Titan Evo 2022, co oznacza ______________ rzeczy takie jak zastrzeżony skóra ekologiczna, zakrzywione siedzisko dla „ergonomicznego podparcia” i regulowane podparcie lędźwiowe. Jest to sztywne krzesło, do którego można się przyzwyczaić, jeśli jesteś przyzwyczajony do siedzeń z większą wyściółką lub elastycznością, ale jego sztywność ostatecznie sprawia, że ​​jest bardziej podpierający niż ciasny.

Zagłówek to magnetyczna, odpinana poduszka. Podoba mi się, że możesz umieścić go blisko głowy lub szyi w zależności od upodobań. Magnes, który utrzymuje go na miejscu, zaczyna się na szczycie krzesła i kończy dość nisko, co pozwala mi wygodnie oprzeć się o poduszkę, chociaż jestem technicznie za niski na pełnowymiarowe krzesło, które przysłał mi Secretlab.

Drzwi do mojego pokoju zabaw były zbyt wąskie, aby dostać masywne Czternaście dni Krzesło, więc skończyło się na obracaniu go między moim salonem a jadalnią i ustawianiu krzesła na różne sposoby w zależności od tego, co robię. Siedzenie na krześle przez długi czas i robienie różnych rzeczy, takich jak pisanie na laptopie, granie na konsoli lub jedzenie przy stole, nigdy nie raniło moich pleców ani nie sprawiało, że czułem się niekomfortowo.

Jedną z imponujących regulacji jest sposób, w jaki krzesło umożliwia przejście z wyprostowanej pozycji siedzącej do prawie całkowicie płaskiej postawy. Podczas oglądania gry Mets mój przyjaciel, który nie jest graczem, Will usiadł na fotelu do gier i położył się do końca. To był najdłuższy czas, jaki ktokolwiek siedział na krześle, które bardzo się rozkładało, i było kilka chwil, kiedy myślałem, że upadnie i dostanie wstrząsu mózgu Czternaście dni Krzesło. Ale „Czuję się bezpiecznie”, powiedział mi, kiedy wyraziłem swoje zaniepokojenie. „Ufam krzesłu”.

Krzesło Fortnite Secretlab jest ustawione na wprost.

Czternaście dni!
fot. kotaku

Reklamacje dotyczące stołka

Krzesło jest wspierające, przyjazne i kochające Czternaście dni. To są cechy, które naprawdę trzeba podziwiać. Ale podczas montażu krzesła byłem rozczarowany, że wyjąłem kilka nietkniętych części z opakowania i stwierdziłem, że mają już wgniecenia. Był to produkt testowy, ale gdybym zapłacił wysoką pełną cenę, byłbym sfrustrowany, że części nie były nieskazitelne po przybyciu. Podczas gdy to krzesło szczęśliwie zapewnia wsparcie w stylu Battle Royale, jestem nerdem mody, a szwy na tym krześle wyglądają na mnie szybko i luźno. Długie, luźne szwy oznaczają, że tkanina jest trzymana mniej bezpiecznie, powodując ubranie lub w tym przypadku a Czternaście dni Stołek, bardziej podatny na rozdarcie lub strzępienie.

Podłokietnik Secretlab nosi ślady zużycia.

TSK TSK.
fot. kotaku

To nie tyle skarga, co ostrzeżenie – byłem zdecydowanie za niski na standardowe krzesło o wadze 5’6 cali i 130 funtów. Nadal lubiłem w nim siedzieć, ale czasami czułem się jak dziecko udające prezydenta i często siedziałem ze skrzyżowanymi nogami lub z obydwoma kolanami na nim. Podłokietniki i wysokość krzesła nie są tak regulowane, jak oparcie krzesła. Poruszają się bardziej niż przekształcają. Jeśli więc krzesło nie mieści się w sugerowanym przez Ciebie rozmiarze i wadze, możesz mieć problem ze znalezieniem idealnej kalibracji, co prawdopodobnie jest tym, czego szukasz, gdy zapłacisz za krzesło za ponad 500 USD.

To krzesło i jego opakowanie też nie były tak agresywne Czternaście dni-tematyczne, jak chciałem, więc jeśli jesteś Czternaście dni Superfan jest zainteresowany krzesłem tylko ze względu na jego kolekcjonowanie, o czym również należy pamiętać. Secretlab wydał również trzy Czternaście dni-Edycyjna pianka zapamiętująca kształt „Poduszka lędźwiowa” stylizowany na Peely, Lama i Cuddle Team Leaders, ale musisz zamówić je w przedsprzedaży za 59 USD każdy, a obecnie są wysyłane dwa tygodnie później niż krzesło. Bardziej pozytywnie odblokowuje zakup krzesła rzadkie opakowanie chipsetu w grzektóry był pierwotnie dostępny tylko do zakupu Czternaście dni na jeden dzień w 2020 roku.

Końcowe przemyślenia

To Czternaście dni Krzesło jest wygodne do siedzenia i dobre dla osób, które chcą porozmawiać z gośćmi domu o tym, że jest krzesłem Czternaście dni Krzesło. Należy pamiętać, że krzesło, które pasuje, zależy od uzyskania rozmiaru, który pasuje do twoich potrzeb, a jakość krzesła może nie być dokładnie taka, jak chcesz za cenę i może być Czternaście dni Temat jest dosłownie powierzchowny. Najpierw krzesło Czternaście dni drugie doświadczenie. Balon na gorące powietrze nie jest wliczony w cenę.

https://kotaku.com/secretlab-s-fortnite-battle-bus-chair-is-comfy-if-a-li-1849527193 Krzesło Fortnite Battle Bus firmy Secretlab jest wygodne, choć trochę duże

Źródło : https://24ssports.com/secretlabs-fortnite-battle-bus-chair-is-comfortable-if-a-little-large/