Fortnite osłabia ciężki snajper i granat – zmiany w grze

Fortnite osłabia ciężki snajper i granat

Ukochany Miles Morales, znany z roli w filmach i komiksach, dołącza do Fortnite. W grze pojawiają się także strzelanki sieciowe, które umożliwiają graczom poruszanie się po mapie z taką samą zwinnością i stylem, jak superbohater z pajęczyną.

Jednak ostatnia aktualizacja (1,2,3,4,5,6,7,8) przynosi znaczące zmiany w rozgrywce, szczególnie osłabienie dwóch ważnych przedmiotów: „Ciężkiego snajpera” i „Granatu”.

Osłabienie ciężkiego snajpera i granatu w Fortnite

Gracze, którzy przyzwyczaili się do mocy i skuteczności tych przedmiotów, spotkali się z rozczarowaniem i frustracją. „Ciężki snajper” był ulubieńcem graczy, ponieważ pozwalał na łatwe demontaże konstrukcji i eliminowanie przeciwników z daleka. Jednak jego strukturalne uszkodzenia zostały zmniejszone, co czyni go znacznie mniej potężnym i skutecznym.

„Granat”, który był wykorzystywany do szybkich eliminacji, blokowania obszarów i wykonywania określonych wyzwań w grze, również odnotował spadek skuteczności. Obrażenia zadawane przez granaty zostały zmniejszone do tego stopnia, że nawet jeśli gracz stoi bezpośrednio na jednym z nich, wynikające z tego obrażenia są znikome.

Twórcy Fortnite wprowadzają poprawki balansujące, aby zapewnić uczciwą i przyjemną rozgrywkę dla wszystkich. Nierzadko zdarza się, że gracze doświadczają frustracji i rozczarowania, gdy osłabiona jest ich ulubiona broń lub przedmioty.

Reakcje społeczności

Zmniejszenie siły „Ciężkiego snajpera” i „Granatu” wywołało rozczarowanie wśród społeczności Fortnite. Gracze będą musieli dostosować swoje strategie i szukać nowych sposobów na osiągnięcie sukcesu w stale ewoluującym świecie Battle Royale.

PiunikaWeb to strona dziennikarstwa technologicznego, która skupia się na „najświeższych” lub „ekskluzywnych” wiadomościach. Nasze historie zostały podchwycone przez Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych.

Źródło: https://piunikaweb.com/2023/05/25/fortnite-heavy-sniper-grenade-nerf-being-criticized/.