Kratos i Topór Lewiatana wkrótce powrócą do Fortnite?

Po ponad trzech latach nieobecności kosmetyki God of War, w tym Kratos i jego kultowy topór Lewiatan, wreszcie wróciły do ​​sklepu Fortnite. Sezon na mitologię grecką trwa w najlepsze i nie ma wątpliwości, że wkrótce zobaczymy, jak nasz ojciec powróci, by polować na ulubionych bogów wszystkich, prawda? W tym artykule omówiono wszystko, co wiemy o powrocie Kratosa i Topora Lewiatana w drugim sezonie Fortnite Rozdział piąty, miejmy nadzieję, że odciąży skrzynkę odbiorczą iFireMonkey.

Powrót Kratosa i Topora Lewiatana w Fortnite:

Czy w sklepie Fortnite w Rozdziale 5 Sezonu 2 będzie dostępny Kratos i Kilof z Toporem Lewiatana? Epic Games ani Sony nie wydały żadnego oficjalnego potwierdzenia w sprawie powrotu Kratosa lub topora Lewiatana do Fortnite. Jednakże 23 kwietnia sekcja sklepu God of War została wewnętrznie zaktualizowana i przeniosła się z kategorii „Współpraca Fortnite” do „Spotlight”. Sugeruje to, że Epic może w najbliższej przyszłości planować wypuszczenie Kratosa i jego kosmetyków.

Epic milczy na temat powrotu Kratosa i Topora Lewiatana, pomimo zalewu odpowiedzi w mediach społecznościowych z prośbą o powrót Ducha Sparty. W rzeczywistości Kratos cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że stał się memem w społeczności, co doprowadziło do zabawnych filmów i odpowiedzi zarówno ze strony Epic Games, jak i popularnych przecieków. Biorąc pod uwagę motyw mitologii greckiej w bieżącym sezonie i włączenie na mapie walk z bossami z bogami olimpijskimi, nigdy nie było lepszego czasu dla Kratosa na powrót do gry. Jednak okaże się, czy Epic Games tak będzie w stanie skorzystać z tej złotej szansy. Jak powiedział kiedyś wielki człowiek: „Trzymaj niskie oczekiwania, chłopcze, a nigdy się nie zawiedziesz”. »

Nadchodzi nowa skórka do God of War?

Niestety dla tych, którzy czekają na alternatywną wersję Kratosa lub innych postaci God of War w Fortnite, nie było żadnych oficjalnych zapowiedzi dotyczących jakichkolwiek nowych skórek lub kosmetyków God of War. Jednak potencjalnie ujawnione informacje wewnętrzne mogą sugerować, że skórka Atreusa jest w fazie rozwoju.

W marcu 2024 roku anonimowe źródło rzekomo współpracujące z Epic Games rzekomo „wyciekło” informacji o rozdziale 5, sezonie 2, przed ich wydaniem. Plotka ta wyszczególniała różne aspekty, które okazały się całkowicie prawdziwe, takie jak Skrzydła Ikara, i sugerowała, że ​​Kratos powróci z nową skórką Atreusa w którymś momencie sezonu. Należy zauważyć, że ten wyciek obejmował również pewne informacje, które nie zostały jeszcze opublikowane, takie jak współpraca z Persona. Plany dotyczące nowych elementów kosmetycznych God of War mogą często się zmieniać.

Koszt Topora Kratosa i Lewiatana:

Jeśli będzie dostępny, zestaw Kratosa zawierający wszystkie aktualne elementy kosmetyczne God of War kosztuje 2200 V-dolców. Skórkę Kratosa można kupić osobno za 1500 V-dolców, a topór Lewiatan (z wbudowaną emotką) kosztuje 1000 V-dolców.

Ale to nie wszystko, ponieważ możliwe jest opanowanie umiejętności Kratosa, aby samemu zmierzyć się z prawdziwym Kratosem i zdobyć mityczną broń! Czekając na aktualizację sklepu, ćwicz i doskonal swoje umiejętności zabijania bogów.

Źródło: www.bing.com