Kostium Kult Owcy: Artysta Fortnite tworzy idealny strój!

Koncepcja „Kultu Baranka” wywołuje poruszenie w społeczności Fortnite

Niedawny post zwrócił uwagę fanów na wyjątkową estetykę i skomplikowane detale.

Reakcja społeczności Fortnite na koncepcję kostiumu kultu baranka

Kostium koncepcyjny przedstawia projekt spójny z unikalną fioletowo-czerwoną kolorystyką gier COTL. W Worship of the Lamb wykorzystuje elementy kojarzące się z barankiem, m.in. kultową koronę z logo czerwonego oka. Te szczegóły zwiększają złożoność projektu, pozostając jednocześnie wiernymi korzeniom projektu postaci.

Jednak koncepcja nie ogranicza się do kostiumu Lamb Worship, ponieważ artysta wyobraził sobie także koronę Red Eye jako szybowiec, który pasowałby do kostiumu i zapewniał odpowiednie elementy tematyczne podczas wyskakiwania z autobusu bojowego.

Dodanie Czerwonookiej Korony jako szybowca podkreśla, jak artysta koncepcyjny Peco połączył elementy ikony rogue-like z ważnym aspektem rozgrywki w Fortnite.

Dodatkowo użytkownik przedstawił także Lamba ze strzelbą, pokazując, jak wyglądałyby skórki, gdyby pojawiły się w Fortnite. Dodatkowo koncepcja podkreśla wirusową postać Rizz Lamb, a także skórkę Wiecznego Odkrywcy, jeszcze bardziej podkreślając potencjał przenikania się obu wszechświatów.

Reakcja społeczności Fortnite na grafikę koncepcyjną Peco była pełna podziwu, a gracze wyrażali, jak projekt przedmiotu idealnie sprawdzi się we wszechświecie Fortnite. Dlatego optymistycznie patrzą na możliwą przyszłą współpracę między Fortnite i Cult Of The Lamb. Oto niektóre z najbardziej znaczących reakcji społeczności:

Wraz z niedawnym dodaniem Solid Snake do Fortnite gracze mają nadzieję, że Epic Games będzie kontynuowało współpracę i doda do gry zestaw Cult of the Lamb.

Źródło: sparkchronicles.com