Kosmetyki Stranger Things powracające do Fortnite wkrótce zgłaszają przeciek


Jeden z najpopularniejszych zestawów przedmiotów w grze może wkrótce powrócić (zdjęcie: Epic Games)

Nie zdziw się, jeśli zobaczysz tzw Sądząc po najnowszych przeciekach, zestaw przedmiotów Stranger Things wkrótce powróci do Fortnite.

Chociaż nie ma pojęcia, kiedy wyemitowany zostanie ostatni sezon ukochanego serialu Netflix Stranger Things, być może wkrótce zobaczysz, jak niektóre postacie ponownie pojawiają się w Fortnite.

Ponieważ w grze występują epizody z każdej popularnej serii, jaką możesz sobie wyobrazić, nie jest niespodzianką, że Stranger Things jest również częścią miksu.

Nie jesteś winny, jeśli zapomniałeś o tej kolaboracji, ponieważ kosmetyki Stranger Things nie zostały zauważone w ItemShopie od ponad 1000 dni (to prawie trzy lata!).

Jednak niedawne odkrycie w plikach gry wskazuje, że te specjalne przedmioty mogą wreszcie powrócić.

Plotki zaczęły krążyć po tym, jak dobrze znany badacz danych zauważył, że inspirowane Stranger Things opakowanie broni o nazwie Tendrils zostało zaktualizowane, co sugeruje, że wkrótce powróci do sklepu z przedmiotami.

Fani często narzekali, że Epic Games nie wypuszcza tematycznych kosmetyków w Fortnite, gdy są one „faktycznie istotne”, a niektóre postacie są dodawane na długo przed lub po tym, jak mają nowy film lub program.

Dotyczy to nie tylko rzekomego powrotu paczki Stranger Things, ale także paczki The Walking Dead, która ukazała się miesiąc po zakończeniu serialu.

Skórka Kratosa z pakietu God Of War jest w podobnej sytuacji, ponieważ nie pojawiła się ponownie w sklepie z przedmiotami od 2021 roku, pomimo premiery kontynuacji Ragnarök w listopadzie 2022 roku.

Na razie najbliższą rzeczą do przedmiotu Stranger Things, którą można znaleźć w Fortnite, jest emotka Master Of Puppets.

To przebój Metalliki, który ukochany bohater Eddie Munson wykonał na swojej gitarze w ostatnim odcinku sezonu 4.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Fortnite wyłącza ulepszenie rzeczywistości Shotgun Striker po tym, jak członkowie drużyny używają go przeciwko sobie

WIĘCEJ: Fortnite Save The World „oszustwa handlowe” mogą teraz zbanować graczy

WIĘCEJ: Fortnite Rozdział 4 Sezon 1. Zrzuty w środku sezonu: daty premiery, nagrody i nie tylko

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c9700d58b647ee9f6f467a64962209&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2023%2F01%2F19%2Fstranger-things-cosmetics-returning-to-fortnite-soon-claims-leaker-18131933%2F&c=2271141647861818239&mkt=fr-fr