Koniec głosowania w Fortnite, dodano nową broń


Fortnite ma teraz kolejną nową broń w puli łupów po zakończeniu ostatnich głosowań społeczności. W ostatnim głosowaniu poproszono graczy o użycie sztabek złota do poręczenia za karabin szturmowy bojowy lub pistolet maszynowy bojowy, a teraz, gdy głosy są w toku, karabin szturmowy bojowy został ogłoszony zwycięzcą. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy głosowałeś na tę broń, czy nie, możesz teraz używać jej w grze.

Epic Games ogłosiło wyniki głosowania Combat Assault Rifle vs Combat SMG w sobotę, aby powiedzieć, że ten pierwszy wygrał głosowanie. Nie jest to zbyt zaskakujące, ponieważ spośród tych dwóch opcji karabin szturmowy bojowy wydaje się być lepszą opcją wszechstronną, więc zawsze wydawało się prawdopodobne, że pójdzie w ten sposób.

W porównaniu z pierwszym głosowaniem, w którym poproszono graczy o wybór między dwoma przedmiotami, które były bardziej skoncentrowane na użyteczności, a nie na samych obrażeniach, ten konkurs głosowania został rozwiązany stosunkowo szybko. To dlatego, że tablice do głosowania rozrzucone po całym Fortnite Mapa teraz najwyraźniej wymaga mniejszej liczby sztabek złota, aby zakończyć głosowanie i ogłosić zwycięską jedną opcję. Całkowita wymagana suma to prawie połowa tego, co było wcześniej, według Fortnite dataminer HYPEX, więc być może Epic Games uznało, że ostatnie wymagania dotyczące głosowania zajęły graczom zbyt dużo czasu.

HYPEX udostępnił również szczegóły dotyczące tego, jak będą wyglądać następne głosy, gdy będą dostępne. W następnym głosowaniu po tym, gracze zostaną poproszeni o wybór między bombą boogie a strzelbą bojową. Następnie wyzwaniem głosowania będzie pistolet z zamkiem krzemiennym i wyrzutnia zbliżeniowa. Daty tych nie zostały jednak jeszcze ogłoszone, więc nie jest jasne, kiedy dokładnie się rozpoczną. Epic Games od czasu do czasu udostępnia ogłoszenia w mediach społecznościowych, gdy głosy są dostępne i po ich zakończeniu, więc gracze powinni wkrótce wiedzieć, jakie są plany na kolejne wyzwanie społeczności.

Zbliża się Halloween, Fortnite gracze mają również więcej tego typu treści, na które czekają. Dodatkowa zawartość DC pojawi się również wraz z kosmetykami Batman Who Laughs, które wkrótce pojawią się w grze wraz z nowym komiksem crossover.

ŚLEDŹ NAS W WIADOMOŚCIACH GOOGLE

Przeczytaj oryginalny artykuł tutaj

Odmowa odpowiedzialności! News Motion to automatyczny agregator wszystkich mediów na świecie. W każdej treści określone jest hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, wszystkie materiały do ​​ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały, skontaktuj się z nami mailowo – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.

Source : https://thenewsmotion.com/fortnite-vote-ends-new-weapon-added/