Koncept Fortnite Squid Games ożywiony przez artystę, a fani są nim zachwyceni


Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 już widział wiele współpracy. Marvel’s Carnage jest w przepustce bojowej na sezon 8, a Epic Games współpracowało nawet z marką modową Balenciaga, aby wypuścić stroje i darmowe przedmioty w Fortnite.

Jednak długo oczekiwana współpraca między Fortnite i Naruto nadal nie doszła do skutku. Podczas gdy wielu czeka na dobre wieści, kolejna koncepcja stworzona przez fanów szybko przyciąga wzrok.

Gra w kalmary, nowy program na Netflix, jest doceniany na całym świecie za doskonałą fabułę i kolorową estetykę. Jednak kilku fanów Fortnite chce zobaczyć skórki inspirowane serialem, które zostaną dodane do gry.

Mogę już Zobrazować, jak fortnite robi skórki do gry Squid. Zrobią to jak skórki Ghostbuster, Tron, NBA itp. Gdzie wszystkie mają różne modele, a także konfigurowalne numery graczy na strojach.
Zastanawiam się, czy ktoś inny pomyślał o tym https://t.co/C7pbBaxz4X

Co więcej, niewielu zaprojektowało koncepcje skórek i wyglądają one obiecująco.


Koncepcje gry Squid Game x Fortnite rozkręcają Twitter

Netflix Gra w kalmary spotkał się z dużym uznaniem widzów i krytyków. Ten południowokoreański dramat w reżyserii Hwang Dong-hyuka w satyryczny sposób przedstawia desperację ludzkiej natury, zamykając ją w dziecięcych zabawach.

Gra w kalmary w swojej kinematografii wykorzystuje dużo koloru. Warto zauważyć, że autorytarne postacie nosiły wyraźne czerwone stroje, które budzą niezwykłą ciekawość.

Nawet zwykli gracze „gry” mają mundury oznaczone kolorami, coś, co Fortnite uwielbia często powielać w swoim sklepie z przedmiotami. Looperzy widzieli to samo w przypadku skórek Tron i NBA.

Gra Squid X Projekt FortniteLittle, nad którym dzisiaj pracowałem, nic szalonego, ale super fajnie było zrobić! Daj mi znać, co myślisz!?#Fortnite #FortniteSztuka https://t.co/tA4OSuOiDY

Jeden z fanów poszedł dalej i zaprojektował wygląd lobby dla skórek inspirowanych serią. Praca jest nienaganna i prawie przypomina materiał z gry.

Wielu fanów porównywało gry serialu do battle royale. Dlatego uważają, że słuszne jest, że Fortnite współpracuje z Netflix w celu wydania skórek w grze.

gra kałamarnic = battle royale = fortnite = gracze = azjatycka fetysz = fortnite = bts = drżenie = fioletowy demon emoji?

Ponieważ Epic Games co sezon co sezon wydaje wiele współpracy, naturalne jest, że fani szaleją z wyobraźnią na temat strojów, które chcieliby w grze. Tryb Squid Game Creative jest również czymś, co jest prawdopodobne w przyszłości.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3EBBA5E33F4C42A583CED5A93AD0F4D8&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Ffortnite-squid-games-concept-brought-life-artist-fans-awe&c=8567656586552560070&mkt=fr-fr