Koncepcje skórek Fortnite ujawnione w wycieku ankiety


Fortnite

W ostatnim przecieku pojawiły się dziesiątki skórek Fortnite. / Zdjęcie dzięki uprzejmości Epic Games za pośrednictwem HYPEX

Eksplorator danych Fortnite HYPEX ujawnił dziesiątki skórek, nad którymi według nich pracuje Epic Games, od czarno-białych konturów po w pełni rozwinięte stroje, które jeszcze nie zostały dodane do gry.

„Epic pracuje nad Remix Omega, Christmas Aerial Assault Trooper, Frozen Midas, Frozen Peely, Frozen Renegade Raider, Toon Brite Bomber & More…” HYPEX napisał na Twitterze. Następnie dołączyli obrazy wszystkich 66 skórek i zbliżenie skórki Remix Omega.

Koncepcje obejmują szeroki wachlarz wyglądów, zarówno obcych dla Fortnite, jak i od razu znajomych. Jeden przedstawia postać różowej lamy okrytej bandażami i noszącej kamizelkę taktyczną. Inny przedstawia postać z włosami jak mop zwisający do kolan, ubraną w pasiastą koszulę przypominającą Freddy’ego Kruegera.

Nie jest jasne, kiedy i czy którakolwiek z tych skórek faktycznie pojawi się w Fortnite, ponieważ wiele z nich ma sporo sposobów, aby przejść do estetyki Fortnite.

Source : https://www.dbltap.com/posts/fortnite-skin-concepts-revealed-in-leaked-survey-01fgenkv2p1j