Kompletny przewodnik po rzeźbieniu bursztynu w Lego Fortnite

Jak zdobyć rzeźbiony bursztyn w Lego Fortnite

Lego Fortnite to najnowszy tryb gry dodany do popularnej strzelanki Fortnite. To najlepsze doświadczenie w zakresie przetrwania i rzemiosła dla graczy. Po rozpoczęciu gry musisz szukać zasobów, aby przetrwać. Wśród wielu surowców dostępnych w grze jednym z nich jest Amber. Jest to rzadki rodzaj klejnotu, który gracz może posiadać w dwóch postaciach: Surowego Bursztynu i Ciętego Bursztynu. Można go łatwo znaleźć w pustynnych biomach po zaledwie kilku godzinach gry. Oto szczegółowy przewodnik, jak zdobyć Rzeźbiony Bursztyn w Lego Fortnite.

Gdzie znaleźć Bursztyn

Jak wspomniano wcześniej, znalezienie bursztynu w grze nie jest wcale trudne.Bursztyn można znaleźć szczególnie w biomach pustynnych, zwanych biomami Dry Valley. Gdzie więc znaleźć biom Dry Valley? Mogą pojawić się losowo w dowolnym miejscu na świecie, więc musisz eksplorować, aż je znajdziesz. Będziesz wiedział, że jesteś w biomie, gdy zobaczysz mnóstwo kaktusów i dużych, spiczastych skał na jałowych obszarach.

Musisz wspiąć się na duże skały i wydobyć z nich Bursztyn, bo tam znajdują się surowce. Uważaj na skały i wspinaj się po klifach, aby dotrzeć do zasobów. Bursztyn wygląda jak duże żółte klejnoty, więc poznasz go, gdy zobaczysz go na skałach. Wydobądź trochę kilofem i upewnij się, że zdobędziesz co najmniej 60, ponieważ będziesz ich potrzebować do tworzenia przedmiotów.

Aby wydobyć bursztyn ze skał, będziesz musiał użyć zielonego kilofa na poziomie 2 lub wyższym. Żaden rzadki kilof niższego poziomu nie będzie w stanie wydobyć zasobu, więc nie marnuj czasu na próby. Aby zdobyć ten kilof, musisz ulepszyć swój stół warsztatowy lub warsztat rzemieślniczy do wersji Niepospolitej, używając trzech muszli i ośmiu desek. Następnie możesz stworzyć kilof poziomu Non-Common, używając trzech sękatych drewnianych prętów i trzech kości.

Jak zdobyć rzeźbiony bursztyn w Lego Fortnite

Po zakończeniu zbierania surowego bursztynu ze skał musisz zabrać go z powrotem do swojej bazy lub wioski, aby przekształcić go w cięty bursztyn. Teraz odpowiedź na pytanie, jak zdobyć Rzeźbiony Bursztyn, polega na zdobyciu najpierw surowca, co już zrobiłeś. Jaki będzie następny krok? Następnym krokiem jest zdobycie stacji do cięcia klejnotów, abyś mógł wyciąć zasób, dostarczając go do stacji.

Następnie możesz po prostu zbudować stację do cięcia klejnotów, korzystając ze wszystkich tych zasobów i umieścić ją w dowolnym miejscu w swojej bazie. Kiedy już skończysz budowę stacji, wystarczy, że nakarmisz swój Surowy Bursztyn, aby otrzymać, jak się domyślacie, Cięty Bursztyn! Za każdy surowy bursztyn, który nakarmisz na stacji, otrzymasz cięty bursztyn.

Wniosek

Jest rzeczą oczywistą, że znalezienie rzeźbionego bursztynu w Lego Fortnite jest dość proste. Znalezienie biomów pustynnych lub Dry Valley zlokalizowanych na całym świecie jest łatwym zadaniem, ponieważ są one rozproszone po całym świecie. Jeśli znajdziesz biomy, Amber jest absolutnie zlokalizowany na ostrych skałach. Pamiętaj, aby wcześniej wytworzyć kilof poziomu zwykłego, ponieważ bez niego nie można wydobyć surowca. Koniecznie przeczytaj nasz poradnik jak zdobyć Rzeźbiony Bursztyn w Lego Fortnite, aby dowiedzieć się więcej o zdobywaniu zasobu.

Źródło: www.bing.com