Kompletny przewodnik dotyczący znajdowania kontenerów w Megalo Depot lub Estate Station w Fortnite

Jak szukać kontenerów w Megalo Depot lub Estate Station w Fortnite?

Wyjaśnienie znajdowania kontenerów w Megalo Depot lub Estate Station w Fortnite

Aby szukać kontenerów w Megalo Depot lub Estate Station w Fortnite, musisz zlokalizować i otworzyć w sumie trzy kontenery w obu lokalizacjach. Pojemnikami tymi mogą być skrzynie, skrzynki z amunicją lub skrzynki z produktami. Możesz otworzyć wszystkie trzy kontenery w jednym miejscu lub udać się do obu, by zakończyć misję. Aby wykonać to zadanie, wystarczy otworzyć w sumie trzy kontenery, dzięki czemu będziesz mógł wykonać to zadanie w dowolny sposób, który Ci najbardziej odpowiada.

Lokalizacja Megalo Depot w Fortnite

Megalo Depot można znaleźć w pobliżu południowego krańca mapy, pomiędzy Brutalnym Przyczółkiem, gdzie Megalo Don często się ukrywa, a Redline Rig, gdzie czasami można spotkać Mechanika. Zamiast tego łatwo przypadkowo trafić do Brutal Beachhead. Obszar ten znajduje się dość blisko Brutal Beachhead, więc w przypadku tego zadania upewnij się, że jesteś w Megalo Depot, a nie Brutal Beachhead. Jest to raczej godna uwagi lokalizacja niż główny punkt zainteresowania, a nazwa tego obszaru jest wyświetlana w lewym dolnym rogu po wejściu.

Lokalizacja stacji Estate Fortnite

Stacja Estate znajduje się na dalekiej północy, w pobliżu Lavish Lair. Jeśli udasz się nieco na południe od Lavish Lair, w niewielkiej odległości od bram znajduje się stacja kolejowa, to jest miejsce, którego szukasz. Jest to niewielki obszar, ale zawiera wystarczającą ilość pojemników do wykonania tego zadania.

To zadanie nie jest jedynym zadaniem, w którym będziesz musiał wyruszyć na eksplorację określonych obszarów. Niektóre inne zadania tego typu wymagają odwiedzenia zarówno Cliff Houses, jak i The Other Windmill, poszukiwania kontenerów w Lil Dirty Dock lub Coastal Columns, udania się do lokalizacji Oasis Pool i przetrwania przez kilka sekund w Nitrodome.

Źródło: dotesports.com