Kompletny przewodnik dotyczący ukończenia zadań z rozdziału piątego i ósmego tygodnia Fortnite.

Zadania ósmego tygodnia w Fortnite Rozdział piąty, sezon drugi

Masz sześć zadań do wykonania w ósmym tygodniu drugiego sezonu Fortnite, rozdział piąty. Każdy z nich bardzo różni się od poprzedniego, co oznacza, że ​​musisz podróżować po mapie i potencjalnie rozegrać kilka gier, aby ukończyć je wszystkie.

Jak pokonać dystans sprintem w Fortnite

Zadanie polegające na przebiegnięciu dystansu możesz wykonać, pokonując w sumie 1700 dystansów. Jest to dość duża kwota, więc prawdopodobnie będziesz musiał rozegrać kilka gier, aby ukończyć to zadanie.

Jak tańczyć na scenie Restored Reels i parkiecie Slumberyard w Fortnite

Aby ukończyć to zadanie, musisz wykonać pętlę taneczną zarówno na scenie Restored Reels, jak i na parkiecie Slumberyard. W każdej lokacji są określone miejsca, w których należy wykonać tę czynność.

Jak strzelać w głowę wrogim graczom w Fortnite

Aby ukończyć to zadanie, musisz pomyślnie oddać 20 strzałów w głowę innym graczom. Możesz to zrobić celując w głowy graczy podczas strzelania do nich.

Jak zbierać broń w Świątyni Szczytu w Fortnite

Będąc w Świątyni Szczytu, zbierz łącznie 12 broni, aby ukończyć to zadanie. Świątynia Szczytu znajduje się na północ od Olimpu i na południe od Wielkiego Lodowca w górach.

Jak znaleźć skrzynki z owocami i warzywami w Fortnite

Aby ukończyć to zadanie, musisz otworzyć w sumie osiem skrzynek z owocami i warzywami. Pudełka na owoce i warzywa to małe, brązowe i zielone pudełka kartonowe, w których zawsze znajdują się owoce i warzywa.

Jak zadawać obrażenia graczom w pełni zmodyfikowaną bronią w Fortnite

Musisz zadać 800 obrażeń wrogim graczom, używając broni w pełni zmodyfikowanej do tego zadania. Zanim będziesz mógł spróbować, musisz znaleźć Mod Bench, aby ulepszyć swoją broń, co można zrobić, odwiedzając lokalizację Mod Bench.

Po ukończeniu wszystkich zadań z ósmego tygodnia możesz powrócić do poprzednich zadań, które przegapiłeś, na przykład zadań z siódmego tygodnia lub zadań Migawki Cerberusa. Jest jeszcze wiele innych zadań, które możesz podjąć, aby zdobyć PD i postęp w przepustce bojowej Myths & Mortals, więc pamiętaj, aby pracować nad wszystkim, co w Twojej mocy, aby zdobyć jak najwięcej nagród przed KOŃCEM.

Źródło: dotesports.com