Komiksy „Fortnite x Marvel: Zero War” będą miały specjalne kody do skórek przed sklepem z przedmiotami, takim jak DC


Komiksy „Fortnite x Marvel: Zero War” wprowadzają nowe skórki do Battle Royale, a jedynym sposobem, aby wyprzedzić wszystkich, jest zakup kopii i użycie jej unikalnych kodów. Każde wydanie będzie miało specjalny kod, który poprowadzi użytkowników do skórki w grze, a gracze odblokują ją natychmiast.

Nie trzeba czekać na jego oficjalną premierę w sklepie „Fortnite” i kupować funkcji kosmetycznej.

Komiksy „Fortnite x Marvel: Zero War” z kodami skórek

(Zdjęcie: Marvel poprzez zrzut ekranu)

Podziwiać ogłosił nową okładkę za crossover „Fortnite X Marvel: Zero War”, który będzie zawierał jednego z najsilniejszych Avengersów w historii, Iron Mana, znanego również jako Tony Stark. Numer 2 będzie zawierał dwie okładki przedstawiające nordyckiego boga piorunów, Thora, oraz mutanta X-Men, Storma.

Obie okładki przedstawiają Fundację, która dołącza do nich w walce.

Firma komiksowa poinformowała, że ​​jej pierwszy numer ukaże się w czerwcu, a nowa okładka z Iron Manem na zdjęciu ukaże się w lipcu. Seria zawiera tylko jedną okładkę w chwili obecnej, a wydanie numer 2 nie wprowadza jeszcze tego wyglądu do zestawu okładek na przeglądzie Marvela.

Przeczytaj także: „Fortnite” firmy Epic Games zebrało 144 miliony dolarów na pomoc humanitarną dla Ukrainy, przy znaczącej pomocy konsoli Xbox


Czego można się spodziewać po „Fortnite x Marvel: Zero War”?

Dobrą rzeczą jest to, że nie ograniczy się do mediów drukowanych, ale także zdigitalizuje ten crossover do gry Battle Royale i wszystkich jej ofert od Epic Games.

Ta limitowana seria komiksów będzie zawierać historię poszukiwania Odłamka Zero i Fundacji, szczególnie z dziwnymi obserwacjami i występami we wszechświecie.

„Fortnite” i jego komiksowe zwroty

Fortnite słynie z wielu crossoverów z firmami komiksowymi, które są ogromne w obecnym świecie. Dwie z najbardziej wpływowych nazw komiksów w branży już skrzyżowały swoje treści w słynnej grze Battle Royale, z postaciami takimi jak Flash, Aquaman, Superman, Batman, Joker i innymi z DC.

Nie zapomnij jednak o przybyciu Iron Mana, Thora, Wolverine’a, Storma, Groota, Doctora Dooma, She-Hulk, Mystique i innych z Marvela.

Battle Royale pozwoliło każdemu na użycie skórki opartej na ich ulubionym bohaterze i złoczyńcy Marvela lub DC, dając szansę na użycie ich w walce jak żadne inne.

Komiksowe crossovery są ogromne w „Fortnite”, ale nie zapominaj o wielu postaciach, które gra przyniosła wszystkim, którzy używają jej codziennie. Teraz powraca z kolejnym komiksowym crossoverem, który daje „Fortnite” nową platformę poza konsolami do gier i komputerami PC.

Jego pojawienie się w książkach drukowanych i cyfrowych jest dla nich ogromnym przedsięwzięciem i osiągnięciem.

Powiązany artykuł: Epic Games rozpoczyna festiwal muzyczny „Fortnite” Coachella 2022! Oczekuj nowych skórek co tydzień

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Ze scenariuszem Isaiaha Richarda

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Źródło : https://www.techtimes.com/articles/274380/20220415/fortnite-x-marvel-zero-war-comics-special-codes-skins-ahead.htm