Komiksy crossover Fortnite X Marvel zawierające darmowe skórki, kilof i nie tylko


W lutym ogłoszono, że Fortnite otrzyma nowy komiks, tym razem z popularną marką Marvel, ekscytującą długoletnich fanów firmy. Ujawniono również, że kupujący komiksy otrzymają cyfrowe przedmioty dołączone do każdej książki.

Teraz Marvel ujawnił kilka dodatkowych szczegółów na temat każdego przedmiotu. W kolejności od pierwszego do ostatniego komiksu gracze otrzymają strój, bandaż, kilof, spray i ekran wczytywania, w zależności od tego, jaki problem otrzymają. Jak wcześniej ogłoszono, gracze, którzy zdobędą wszystkie pięć komiksów i wszystkie pięć przedmiotów, otrzymają dodatkowy strój bonusowy.

Fortnite X Marvel jest podobny do komiksu DC X Fortnite, który miał miejsce w zeszłym roku, w którym każdy komiks zawierał ekskluzywną cyfrową skórkę i bonusowy przedmiot do wykorzystania wszystkich kodów.

Marvel wspomniał również, że niektóre z tych przedmiotów w końcu staną się dostępne w sklepie z przedmiotami Fortnite, podczas gdy inne pozostaną wyłącznie w komiksach. Jednak firma nie sprecyzowała, które produkty będą ekskluzywne, a które nie.

Niestety, nadal nie wiemy, czym właściwie będzie każdy bonusowy przedmiot Marvela, co jest obecnie największym pytaniem dotyczącym bonusowych przedmiotów. Jednak wraz z premierą pierwszego komiksu w czerwcu, są szanse, że nie potrwa to zbyt długo, zanim się dowiemy, ponieważ przedmioty, a przynajmniej niektóre z nich, prawdopodobnie zostaną wcześniej ujawnione.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2E3D179DE7A94E74BE7AA25BCCEE5E04&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-x-marvel-crossover-comics-to-include-free-skins-pickaxe-and-more&c=16739287515798895022&mkt=fr-fr