Kolekcja figurek Funko Pop w Fortnite powiększa się o 4 nowe figurki

Figurki Fortnite Funko Pop powracają z nową serią postaci, których spodziewamy się w nadchodzących miesiącach. Wśród tych nowych dzieł znajdziemy figurki ze skórkami znanych postaci, takich jak The Foundation, Gumbo, Shadow Midas i Toon Meowscles. Wszystkie te figurki będą dostępne w cenie 13 dolarów i można je już zamówić w przedsprzedaży na Amazon. Data premiery planowana jest na 1 stycznia 2024 roku, ale niewykluczone, że jest to data wstępna.

Bardzo popularne figurki

Biorąc pod uwagę popularność Funko Pops i Fortnite, zdecydowanie zaleca się zamówienie tych figurek w przedsprzedaży, zanim zostaną wyprzedane.Funko oferuje już szeroką gamę figurek Fortnite, z których większość jest dostępna u zewnętrznych sprzedawców na Amazon. W szczególności możesz kupić figurkę Skull Trooper za 13,94 USD, figurkę Omega za 11,40 USD, a nawet The Scientist za 10,25 USD. Można również kupić figurkę maskotki Fortnite Loot Llama Funk Pop za 21,94 USD. Należy jednak pamiętać, że ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Skorzystaj z aktualnych ofert

Nie wahaj się i sprawdź wszystkie aktualne oferty Funko Pop na Amazon, aby skorzystać ze zniżek na jeszcze więcej figurek.

Najlepsze oferty tygodnia na gry wideo i technologie

Prezentowane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może generować udział w przychodach, jeśli kupisz coś za pośrednictwem łączy w naszej witrynie.

Źródło: www.gamespot.com