Kolejny pobity rekord Fortnite

Tryb gry Ratowanie Świata w Fortnite bije rekord liczby graczy

Tryb gry Ratowanie Świata w Fortnite osiągnął rekordową liczbę aktywnych graczy – ponad 50 000 graczy jednocześnie, co stanowi kamień milowy w grze.

Kiedy Fortnite został wydany po raz pierwszy, podstawowym trybem gry był Ratowanie Świata, ale nigdy nie osiągnął on liczby graczy w porównaniu z trybem Battle Royale, co spowodowało, że firma Epic skupiła się na tym drugim. Jednak niedawny wzrost popularności odnowił nadzieję na przyszłość kampanii Ratowanie Świata.

Sezon OG przyciąga tysiące graczy

Niedawny wzrost liczby aktywnych graczy w kampanii Ratowanie Świata można przypisać popularności Season OG, jednego z najbardziej udanych sezonów w ostatnich latach. Przyciągnęło to do gry tysiące nowych i powracających graczy, co doprowadziło do największej liczby graczy od czasu premiery gry.

Na początku tego tygodnia w sezonie OG tryb Battle Royale pobił rekord liczby graczy, co dodatkowo przyczyniło się do ogólnego sukcesu Fortnite.

Odnowiona nadzieja na przyszłość akcji Ratowanie Świata

Zwiększone zainteresowanie trybem PvE wzbudziło nadzieję, że Epic Games zacznie poświęcać więcej uwagi Ratowaniu Świata, zamiast skupiać się wyłącznie na trybach Battle Royale i Kreatywnym. Czas jednak pokaże, czy tak się stanie w dłuższej perspektywie.

Należy pamiętać, że akcja Ratowanie Świata nie jest darmowa i gracze zainteresowani wypróbowaniem tego trybu gry będą musieli go kupić. Pomimo początkowych obietnic, że tryb stanie się darmowy, pozostaje on płatną opcją dla graczy, dostępną w pakiecie Untask’d Courier Pack za 192 R.

Źródło: www.bing.com