Kolejna wielka współpraca Fortnite może dotyczyć Wojowniczych Żółwi Ninja


Fortnite ma podobno wprowadzić Wojownicze Żółwie Ninja w przyszłej aktualizacji w ramach nowej umowy między Epic Games i Paramount Pictures.

Kolejny duży crossover w Fortnite może być tuż za rogiem. Po roku pełnym wyczekiwanych współpracy z przebojowymi adresami IP nie ma oznak spowolnienia tempa w najbliższym czasie.

Epic Games, otwierając 2022 z hukiem, podobno podpisało nową umowę. Tym razem osiągnięto porozumienie z Paramount Pictures, według Shpeshal_Nick z Podcast XboxEra.

W ramach tej nowej umowy ulubieni bohaterowie wszystkich w połowie muszli wydają się być następni w kolejce po pakiet Fortnite.

Gry Titan Forge / Paramount Pictures

Żółwie Ninja pojawiły się niedawno w Smite, a teraz mogą być również w drodze do Fortnite.

„Powiedziano mi, że najwyraźniej Paramount podpisał umowę z Epic, aby wprowadzić nieruchomości do Fortnite” – ujawnił Nick w transmisji z 8 stycznia.

Chociaż otwiera to drzwi do wielu masowych kolaboracji, w szczególności jeden adres IP znajduje się na przedzie paczki: „Głównym, o którym słyszałem, były Teenage Mutant Ninja Turtles”.

Niewiele więcej wiadomo poza tym. Nie wiadomo, w jakiej erze Żółwie pojawimy się w grze, ani kiedy mogą się pojawić. Może jeszcze trochę potrwać, gdyby umowa została dopiero podpisana.

Do tego momentu nic nie wskazuje również na to, jak duży może być ich wpływ. Mogliśmy zobaczyć prosty pakiet kosmetyczny w sklepie lub Turtle Power może być głównym tematem całej sezonowej aktualizacji. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co Epic ma w zanadrzu.

Temat TMNT zaczyna się o godzinie 1:18:36 poniżej.

Oczekuje się, że wszyscy czterej bracia żółwi zostaną wprowadzeni do Fortnite. Jednak nie usłyszeliśmy jeszcze o jakichkolwiek dodatkowych postaciach, które mogłyby do nich dołączyć. Od Splintera i Shreddera po Caseya Jonesa i April O’Neil, jest wiele dobrych dopasowań, które mają sens w tytule Battle Royale.

Co więcej, umowa Paramount może również otworzyć drzwi dla asortymentu równie popularnych postaci. Wszystko, od Transformersów po South Park, może teraz znaleźć się na stole, jeśli ujawnione dane będą prawdziwe.

Źródło : https://www.dexerto.com/fortnite/fortnite-collab-teenage-mutant-ninja-turtles-leaks-details-1736297/