Kod emotki Fortnite Banana: Jak zdobyć emotkę za darmo

Zdobądź kod, aby otrzymać emotkę Banan za darmo w Fortnite

Jeśli jesteś fanem Fortnite, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że możesz bezpłatnie zdobyć emotkę Bananowego Dzwonka i dodać ją do swojej szafki, aby móc jej używać w trybie Battle Royale i innych nowo wydanych trybach gry. Wygląda na to, że ma to związek z porwaniem Peely’ego przez The Society w 5. rozdziale Fortnite i może być żądaniem okupu… a może hołdem dla piosenki Raffiego „Bananaphone” z lat 90. Tak czy inaczej, ten darmowy kod emotki Fortnite jest najwyraźniej ograniczony tylko do (!) 25 milionów użyć, więc wraz z rosnącym zainteresowaniem grą dzięki nowemu rozdziałowi, nie powinieneś czekać zbyt długo, aby go odebrać, aby mieć pewność.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat realizacji kodu emotki Banana w Fortnite, czytaj dalej.

Jak odebrać darmowy kod emotki Banana w Fortnite

Aby odebrać darmowy kod emotki Banana w Fortnite, musisz odwiedzić stronę realizacji kodu Epic Games na swoim telefonie komórkowym lub komputerze, a następnie zalogować się na swoje konto Epic. Gdy to zrobisz, wpisz hasło BANANNANANANA w polu i naciśnij przycisk Zrealizuj – łatwiej będzie skopiować i wkleić ten kod, ale jeśli wpiszesz go ręcznie, pamiętaj, aby nie przegapić tego podwójnego N, w przeciwnym razie otrzymasz ostrzeżenie, że długość kodu jest nieprawidłowa. Gdy jesteś już na swoim koncie Epic, powinieneś także skonfigurować łącze do konta Fortnite Lego Insiders, aby odblokować kolejną darmową nagrodę, skórkę Emilie Explorer i styl minifigi.

Po pomyślnym odzyskaniu kodu emotki Fortnite po prostu załaduj grę, a otrzymasz rzadką emotkę Nanner Ringer, którą możesz wyposażyć lub dodać do swojej szafki w celu późniejszego wykorzystania. Pamiętaj, że jeśli masz już otwartą grę, może być konieczne jej zamknięcie i ponowne uruchomienie lub przynajmniej dokończenie gry i powrót do lobby, aby emotka się pojawiła.

Źródło: www.gamesradar.com