Klasyczne potwory Universalu zbliżają się do Fortnite, zaczynając od potwora Frankensteina


Epickie gry ujawnił, że niektóre z klasycznych i kultowych potworów Universalu pojawią się w Fortnite.

Epic ogłosił dzisiaj tę wiadomość, ujawniając, że pierwszą potworną ikoną, która dołączy do Battle Royale, będzie Potwór Frankensteina. W ciągu miesiąca do sklepu z przedmiotami zostanie dodanych więcej potworów, ale firma Epic ujawniła tylko jedno, którego gracze mogą się spodziewać: mumię (nie, niestety nie tę, z którą walczył Brendan Fraser).

Mumia też jest wyjątkowa, ponieważ nie tylko ta skórka będzie dostępna w sklepie z przedmiotami, ale także Mumia będzie czaić się na wyspie Battle Royale jako postać próbująca znaleźć drogę z powrotem do Zaświatów jeszcze w tym miesiącu.

Te potwory są dodawane do gry w ramach tegorocznego wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar 2021, podczas którego gra zmienia się na wiele sposobów z okazji Halloween. Oprócz uniwersalnych potworów w Fortnite: Koszmarów Czar 2021 pojawią się nowe halloweenowe stroje i stare z poprzednich wydarzeń.

Chociaż Frankenstein i Mumia nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, inspirowane przez społeczność skórki Boxy i Boxer są już w sklepie z przedmiotami. Każdy ma alternatywną wersję stylu widmowego, która świeci również w grze.

Skórki to nie jedyne rzeczy, które pojawią się w Fortnite podczas wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar 2021. Według Epic, The Cubes przygotowują się do przejęcia wyspy w tym miesiącu.

„Później w tym miesiącu zwiększą swoją dominację na wyspie”, mówi wpis na blogu Fortnitemares 2021 firmy Epic. „Ale odwagi! Wzmocnij swoją determinację dzięki nowej broni z The Sideways i powracającym sztuczkom Halloween. Powróci również specjalny LTM. Podczas tego sześciennego chaosu będą też zadania do wykonania, aby zdobyć niesamowite nagrody.”

Podczas Fortnite: Koszmarów Czar 2021 na mapie pojawią się podwójni łowcy potworów zobrazowani poniżej, co powinno pomóc w walce z Kostką.

Czekając, aż te nowe uniwersalne skórki potworów pojawią się w sklepie z przedmiotami, przeczytaj o tym dlaczego przez lata nie należy spodziewać się Fortnite na urządzeniach Apple a potem sprawdź skórka Carnage, która jest częścią najnowszego sezonu Fortnite. Przeczytaj o tym, jak postać z Unreal Engine 5 jest teraz skórką Fortnite po tym.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=676267005A3A49BCB9E2910EF7A9B582&url=https%3A%2F%2Fwww.gameinformer.com%2F2021%2F10%2F05%2Funiversals-classic-monsters-are-coming-to-fortnite-starting-with-frankensteins-monster&c=7788042092071180428&mkt=fr-fr