Kim jest Fundacja? Wyjaśnienie postaci The Rock’s Fortnite


Podczas ostatniego filmiku Fortnite W rozdziale drugim fani w końcu otrzymali potwierdzenie tego, czego oczekiwali (i potajemnie mieli nadzieję), jeśli chodzi o tajemniczą postać, The Foundation.

Maska Fundacji odsunęła się, ukazując podobiznę Dwayne’a „The Rock” Johnsona, dodając nowy poziom niesamowitości jednej z najpotężniejszych postaci w Fortnite fabuła. Ale co dokładnie dzieje się w ostatnim filmie z Rozdziału Drugiego, znanym jako The End? A jaka jest w tym rola Fundacji?

Co dzieje się w The End of Fortnite Rozdział drugi?

Po krótkim wydarzeniu w grze, w którym gracze odpierają fale atakujących potworów i porywaczy wysłanych przez Królową Sześcianu, przerywnik filmowy pokazuje, że agent Jones jest zakładnikiem Wyobrażonego Zakonu, frakcji kontrolującej, dla której pracował. Doktor Slone, jeden z przywódców IO, idzie na niego, zanim zostanie uratowany przez Fundację, która następnie ujawnia się jako The Rock.

Obaj uciekają przed zmianą orientacji geograficznej samej wyspy. Następnie spotykają się z członkami Siódemki i kilkoma prawdziwymi Fortnite gracze (znani jako pętle w historii) w centrum wyspy, zanim jeden z ogromnych Opiekunów Cube Queen rozbije strukturę, w której wszyscy znajdują się pod oceanem. Gracz dociera do powierzchni oceanu w samą porę, by zobaczyć Królową Sześcianów zatopioną przez wyspę pod kątem 90 stopni i przewracającą się, zanim ogromna fala pływowa zniszczy wszystko, prowadząc do faktycznego wydłużonego przestoju w grze przed rozpoczęciem rozdziału trzeciego.

Kim jest Fundacja, a kim jest Siódemka?

Fundacja jest liderem Siedmiu, grupy istot skupionych na powstrzymaniu Wyobrażonego Zakonu przed kontrolowaniem Punktu Zerowego, który jest centrum całej rzeczywistości w Fortnite omniwers. Fundacja jest w rzeczywistości potężnym super-żołnierzem, który był wystarczająco potężny, aby wytrzymać podmuch stworzony przez Iglicę, którą stworzył, aby chronić Punkt Zerowy.

W filmie Koniec drugiego rozdziału dwóch innych członków Siódemki — Naukowiec i Paradygmat — prowadzi pętle do bazy w centrum wyspy. Wizytator był pierwszym członkiem Siódemki, który się pojawił. Zakłada się, że oprócz tych czterech jest trzech innych członków, stąd nazwa „Siedmiu”.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=503464189419459790BA480DA06910C0&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fwho-is-the-foundation-the-rocks-fortnite-character-explained&c=2849135068055896152&mkt=fr-fr