Kierowca reaguje na wściekłość na drodze, tańcząc Fortnite na środku ulicy

Odkryj niesamowitą historię mężczyzny, który w zabawny sposób zareagował na kierowcę ciężarówki sfrustrowanego ruchem ulicznym w mieście. Nigdy nie zgadniesz, co zrobił!

Fenomen Fortnite’a

Fortnite, gra wideo uwielbiana przez miliony graczy na całym świecie, jest uwielbiana za połączenie rywalizacji i szybkiej rozgrywki, a także zabawnych i szalonych tańców.

Tańce obecne w grze od wersji beta nadal cieszą graczy, ponieważ twórcy regularnie dodają nowe tańce wirusowe w miarę ewolucji Fortnite, takie jak taniec w stylu Gangnam lub wirusowy taniec TikTok Dreya Mac.

Rzadka scena

Fani Fortnite nie mogli jednak uwierzyć własnym oczom, gdy zauważyli pieszego wysiadającego ze swojego samochodu, aby tańczyć jak w grze.

Nieprawdopodobne widowisko

Film został udostępniony przez Barstool Sports z podpisem „Ten facet nie mógł przestać tańczyć”. Widzimy gigantyczną czerwoną ciężarówkę szaleńczo trąbiącą przed nieruchomym samochodem. Następnie mężczyzna za kierownicą otwiera drzwi i zaczyna tańczyć w sposób podejrzanie podobny do emotek z Fortnite.

Reakcja widzów

Widzowie filmu uznali tę sytuację za zabawną i wyobrazili sobie siebie na miejscu kierowcy ciężarówki. „Wyobraźcie sobie, jak zdezorientowany musiał być kierowca ciężarówki” – skomentował jeden z nich. Inny dodał: „Pchnąłbym go, żeby oczyścić drogę, lol”.

Niektórzy wspominali także o grach wideo, takich jak Fortnite, w których gracze świętują swoje ostateczne zwycięstwo tańcząc: „Zdecydowanie zasłużył na trofeum 🏆 i doświadczenie za to! »

Wiele osób chwaliło tę ostrą reakcję pieszego na zdarzenie drogowe: „To gest władzy, który znalazł się w pierwszej dziesiątce”. Jednak spamowanie emotkami w Fortnite nie zawsze ma takie same konsekwencje…

Źródło: www.dexerto.com