Kiedy zostanie wydany rozdział 3 Fortnite?


Fortnite oficjalnie ogłosiło „początek The End” na początku tego tygodnia, wydarzenie, które zakończy drugi rozdział gry.

W oficjalnym poście na FortniteNa stronie internetowej twórcy gry poinformowali, że kulminacyjne zakończenie rozdziału odbędzie się 4 grudnia o godzinie 15:00 CT. To wydarzenie będzie zakończeniem Rozdziału Drugiego, sezonu ósmego.

Po zakończeniu rozdziału pierwszego gra miała wiele dni przestoju przed uruchomieniem rozdziału drugiego po wydarzeniu „czarnej dziury” i klimatycznym przejściu między rozdziałami. Tego samego można było oczekiwać na początku rozdziału trzeciego.

Wcześniej w tym miesiącu, Fortnite przeciek HYPEX powiedział, że spodziewana premiera rozdziału trzeciego nastąpi 7 grudnia. Dokładny czas rozpoczęcia Fortnite Rozdział trzeci nie został jednak oficjalnie ogłoszony.

Chociaż Epic Games nie ogłosiło oficjalnie dokładnej daty rozpoczęcia rozdziału trzeciego, nie byłby to pierwszy raz, gdy gra doświadczyła przerwy między sezonami. Przejście między rozdziałem pierwszym a rozdziałem drugim zostało podkreślone przez wydarzenie „czarnej dziury”, w którym serwery były wyłączone przez kilka dni. W tamtym czasie, za każdym razem, gdy gracze logowali się do gry, wszystko, co mogli zobaczyć, to coś, co wydawało się być czarną dziurą, co pozostawiało wielu zdezorientowanych graczy wymyślanie teorii spiskowych na temat stanu gry.

Jeśli Epic potraktuje to przejście z rozdziału drugiego tak samo, jak po rozdziale pierwszym, to rozdział trzeci, sezon pierwszy prawdopodobnie rozpocznie się między 6-8 grudnia.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3B6C0C15534F4E87A486BF3DFEAEC69C&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fwhen-does-fortnite-chapter-3-release&c=4679139225217748275&mkt=fr-fr