Kiedy wyjdzie Fortnite Rozdział 3? Data i godzina wydania, przecieki, wydarzenie na żywo i nie tylko


Jednym z rosnących obaw wśród graczy jest wydanie rozdziału 3 Fortnite.

Gracze cieszą się obecnie ostatnim okrążeniem Fortnite Rozdział 2 Sezon 8, a Cube Queen ma tylko kilka dni od siania spustoszenia. Gracze początkowo myśleli, że twórcy wydadzą jeszcze kilka sezonów w rozdziale 2, zanim go zakończą.

Ku zaskoczeniu wszystkich, ze wszystkich stron zaczęły napływać przecieki dotyczące Fortnite Rozdział 3. Stało się oczywiste, że Epic wyda nowy rozdział zaraz po zakończeniu sezonu Cubed.

Ten artykuł ujawni kilka skomplikowanych szczegółów dotyczących rozdziału 3 Fortnite, w szczególności daty premiery i wydarzenia na żywo.


Fortnite Rozdział 3: Wszystkie ważne informacje, które gracze powinni znać

Data i godzina wydania

Teraz, gdy playlista „The End” wyciekła, mogę w końcu o tym porozmawiać: rozdział 3 jest planowany na 7 grudnia (tak przy okazji, to BARDZO dobre), a Blackhole pozostaje w dniach 5-6. Te źródła NIGDY nie myliły się w wielu sprawach, jeśli tym razem się mylą, wezmę winę, lol.

Odkąd zaczął się wyciek Fortnite Chapter 3, gracze desperacko chcieli wiedzieć o datach premiery. Mimo że Epic nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, eksploratorzy danych już ujawnili prawdopodobne daty.

Obecny sezon kończy się 5 grudnia, czyli w niedzielę. Twórcy wypuszczają każdą aktualizację do Fortnite we wtorki. Dlatego pewne jest, że Fortnite Rozdział 3 ukaże się w dniu 7 grudnia, 2021.

Wiadomość została również poparta przez popularnego eksploratora danych Hypex, który otrzymał wiadomość z wewnętrznego źródła.

Czekałem tylko, aż playlista lub cokolwiek się przecieknie, więc mogę o tym porozmawiać. Poza tym ZAWSZE było to oczywiste, ponieważ sezon kończy się 5 grudnia, a aktualizacje mają miejsce tylko we wtorki, czyli 7

Oczekuje się, że sezon 8 Fortnite Rozdział 2 zakończy się wydarzeniem Black Hole. Ponieważ nowy rozdział będzie musiał zostać wydany, pewne jest, że deweloperzy będą potrzebować trochę czasu, aby przesłać zawartość. Dlatego data 7 grudnia jest uzasadniona i spełnia każde kryterium.

Deweloperzy jeszcze nie ujawnili czasu premiery Fortnite Rozdział 3. Jednak patrząc na trendy w przeszłości, możemy spekulować, że aktualizacja będzie dostępna od 4:00 rano ET 7 grudnia 2021 roku.


Przecieki Fortnite Rozdział 3

Gracze, którzy spodziewają się nadejścia nowego rozdziału, powinni sprawdzić ujawnione przecieki. Te przecieki dostarczają istotnych szczegółów na temat nadchodzącego rozdziału i pomogą graczom zrozumieć, czego się spodziewać.

Nowa mapa

Każdy nowy rozdział Fortnite przenosi graczy na nową wyspę. Dlatego nie ma powodu, by sądzić, dlaczego Fortnite Rozdział 3 nie zaoferuje graczom nowej mapy.

Ostatnio mapa Fortnite Chapter 3, stworzona przez artystę, stała się wirusowa w Internecie. Chociaż pewne jest, że Epic nie pójdzie za nim ślepo, gracze mogą oczekiwać, że niektóre aspekty będą takie same.

Mechanika ślizgowa

Epic od jakiegoś czasu testuje mechanikę przesuwania, jednak gracze jeszcze nie widzieli jej w grze. Wydaje się, że oczekiwanie się skończyło, ponieważ ostatnie przecieki wskazują, że Epic z pewnością doda mechanikę przesuwania do Fortnite Rozdział 3.


Wydarzenie na żywo na koniec sezonu

Fortnite Rozdział 3 zostanie podobno wystartowany 7 grudnia, a czarna dziura powróci 5 i 6 (poprzez @HIPEX) https://t.co/C9pPAh28kk

Koniec dowolnego sezonu jest niekompletny bez wydarzenia na żywo, które pokaże przemianę wyspy. Nic dziwnego, że Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 będzie miał również jeden, który oznacza koniec sezonu o tematyce Cubed i wejście do nowej rzeczywistości w rozdziale 3.

W tej chwili w społeczności krąży sporo teorii. Jednak większość graczy i eksploratorów danych wydaje się być skupiona na spekulacjach, że wyspa zostanie pochłonięta przez ogromną czarną dziurę po tym, jak Cube Queen sieje spustoszenie na wyspie.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3989DF3B6BF442DF805063DA70ABEB5D&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Frumor-when-will-fortnite-chapter-3-come-out-release-date-time-leaks-live-event&c=10006618713798453639&mkt=fr-fr