Kiedy skórka Naruto pojawi się w Fortnite? Data i przecieki


Według plotek Fortnite, Naruto ma własną skórkę, a wiele przecieków sugeruje, że pojawi się ona wkrótce. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Do tej pory ujawniono wiele kolaboracji między Fortnite a prestiżowymi franczyzami lub osobistościami. Podczas gdy niektóre z nich zostały porzucone, inne już się zmaterializowały, takie jak James Lebron oraz Ariana Grande.

Jeden z najciekawszych potencjalnych crossoverów w Lista jest prawdopodobnie tą ze słynną serią anime i mangi Naruto, co sugeruje, że kultowy bohater tytułu może w niedalekiej przyszłości przybyć na wyspę Fortnite.

Poniżej znajdziesz wszystko, co wiemy o prawdopodobnym pojawieniu się Naruto w Fortnite, w tym potencjalną datę premiery i wszelkie przecieki, które do tej pory się pojawiły.

Czy skórka Naruto pojawi się w Fortnite?

Epickie gry

Po Arianie Grande Naruto mógł dołączyć do uniwersum Fortnite!

Chociaż Epic Games jeszcze nic nie potwierdziło, wygląda na to, że Naruto wkrótce pojawi się w Fortnite. Jakiś czas temu Epic Games uruchomiło Ankieta z graczami, aby poznać ich zainteresowanie skórkami i partnerstwami, które mogą potencjalnie wprowadzić do gry.

Oprócz bardziej nietypowych odliczeń, takich jak Mieszkaniec Zła oraz Park Południowy, w ankiecie zapytano, czy gracze byliby zainteresowani współpracą z Rick i Morty, co wydarzyło się w 7. sezonie Fortnite. Naruto też był na tej liście, więc jest szansa, że ​​będzie następny.

Przy tak wielu kultowych postaciach w uniwersum Naruto, główny bohater może nie być jedynym, który dołącza do metawersu Fortnite.

Skórka Naruto w Fortnite
Viz Media

Jeśli to okaże się prawdą, fani Naruto będą chętnie wcielić się w kultową postać z anime na Fortnite!

Naruto przecieka w Fortnite

Słynny wyciek Fortnite, Shiina, źródło, które wcześniej przewidziało występ Ariany Grande i ostatnie skórki Suicide Squad, twierdziło, że Epic Games odniosło sukces w zabezpieczeniu umowy z Naruto.

Co ciekawsze, twórcy najwyraźniej chcą, aby Naruto znalazł się w nadchodzącej Przepustce. Chociaż jest to dobra wiadomość, może również dać wskazówkę dotyczącą tematu przyszłego sezonu. Może na temat ninja?

Według nowego publicznego postu moderatorów r/FortniteLeaks źródło, które dostarczyło im informacji o Naruto, teraz w 100% potwierdziło, że Epic był w stanie zabezpieczyć prawa dla Naruto.

Poinformowano również, że firma Epic Games podpisała umowę z Szejszaj, japońskie wydawnictwo, które produkuje Shonen Jump i częściowo jest właścicielem dystrybutora anime Viz Media.

Jeśli ta umowa okaże się prawdziwa, może również otworzyć drzwi do crossoverów z innymi anime i mangami, takimi jak Smocza kula, Pogromca demonów, Jeden kawałekitp.

Niedawno streamer „potwierdził” pojawienie się tej skórki, po czym umieścił ją w warstwie za pomocą najbardziej tajemniczego tweeta o spotkaniu, które odbył na temat przyszłości Fortnite z Donalds Mustardem, dyrektorem kreatywnym Epic Games.

Teraz do tańca wkracza słynny dataminer Hypex z przeciekiem Kunai. Niemniej jednak, według dataminera, może się zdarzyć, że Naruto zostanie wreszcie dodany jako Boss.

To wszystko, co musisz wiedzieć o pojawieniu się potencjalnej skórki Naruto w Fortnite. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy pojawią się nowe informacje.

Source : https://hitechwiki.com/when-is-the-naruto-skin-coming-to-fortnite-date-and-leaks/