Kiedy serwery Fortnite znów będą dostępne?


Serwery Fortnite zostaną wyłączone 16 sierpnia z powodu prac konserwacyjnych związanych z aktualizacją do wersji 21.40, co będzie znaczące. Poniżej dowiesz się, kiedy rozpocznie się konserwacja serwera Fortnite i jak długo potrwa.

W czasie przestoju gracze nie będą mogli grać ani uzyskiwać dostępu do żadnej zawartości gry. Firma Epic Games publicznie opublikowała czas i ostrzegła graczy, aby przed nim ukończyli wszystkie zadania w grze.

Kiedy serwery wrócą do sieci, najpopularniejsza gra typu battle royale uruchomi jedno z największych wydarzeń crossoverowych, Fortnite x Dragon Ball. Do gry zostaną dodane Goku, Vegeta, Beerus i inne lubiane przez fanów postacie.

Kiedy zaczyna się dzisiejszy przestój Fortnite?

Firma Epic Games ogłosiła, że ​​serwery Fortnite zostaną wyłączone we wtorek, 16 sierpnia 2022 r. Konserwacja serwerów Fortnite rozpocznie się o 08:00 UTC (04:00 EST/01:00 PT/ 03:00 CT/09: 00 CEST/13:30 IST).

„Aktualizacja v21.40 jest planowana na 16 sierpnia! Przestój rozpoczyna się o godzinie 04:00 ET (8:00 UTC), a dobieranie graczy jest wyłączone 30 minut wcześniej, jak wskazuje Epic Games.

Oznacza to, że gracze nie będą mogli rozpocząć nowej gry na 30 minut przed wspomnianym czasem rozpoczęcia konserwacji serwera. Gracze nie będą mogli się zalogować ani grać w grę, gdy serwery są w trybie offline.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pobieranie aplikacji Neverskip dla rodziców: Informacje o loginie do portalu nadrzędnego Neverskip:

Jak długo serwery Fortnite będą niedostępne podczas aktualizacji V21.40?

Firma Epic Games poinformowała, że ​​serwery Fortnite będą wyłączone przez około trzy godziny, począwszy od godziny 4 rano ET. Historycznie przestoje serwerów Fortnite trwały od dwóch do czterech godzin.

Większe aktualizacje serwera zazwyczaj wymagają dłuższego przestoju. Biorąc pod uwagę, że łatka v21.40 doda do gry znaczną ilość nowego materiału, tym razem serwery mogą być wyłączone przez co najmniej trzy godziny. W niektórych przypadkach czas przestoju może się wydłużyć.

Czy Fortnite obecnie nie działa?

Tak, serwery Fortnite są teraz offline z powodu zaplanowanej konserwacji mającej na celu wdrożenie aktualizacji poprawki v21.40. Konserwacja rozpoczęła się 16 sierpnia 2022 r. o 4 AM ET/1 AM PT/8 AM GMT i potrwa około trzech godzin, powołując się na powiadomienie Epic Games.

Tutaj możesz zobaczyć aktualny stan serwerów Fortnite. Będziemy również nadal udzielać informacji dotyczących akcji. W międzyczasie możesz cieszyć się memami rozprzestrzeniającymi się w serwisach społecznościowych z hashtagiem #FortniteDown. Możesz nawet uczestniczyć w trendzie, dopóki serwery nie wrócą do użytku.

Kiedy serwery Fortnite znów będą dostępne?

Według Epic Games serwery Fortnite będą ponownie online około godziny 11:00 UTC (07:00 ET / 04:00 PT / 06:00 CT / 12:00 BST / 16:30 IST) ( 07:00 ET / 04:00 PT / 06:00 CT / 12:00 BST / 16:30 IST). Jest to typowy czas, przez jaki serwery są w trybie offline po wydaniu dużej poprawki.

Jednak przestój może się wydłużyć. Będziemy Cię informować, jeśli tak się stanie lub jeśli Fortnite wyda aktualizację. Rozszerzenie nie jest obecnie przewidywane, ponieważ Epic Games zaplanowało już poprawkę na 9 sierpnia 2022 r.

CZYTAJ WIĘCEJ: Według Dappradara gry Metaverse i Blockchain są najmniej dotknięte katastrofą Terra-luna.

Co wnosi aktualizacja Fortnite v21.40?

Aktualizacja Fortnite v21.40 wprowadzi do gry sporo nowej zawartości. Najważniejsza jest treść wokół crossovera Fortnite x Dragon Ball. Gra będzie miała skórki dla Goku, Vegety, Beerusa i innych postaci Dragon Ball.

Ponadto Fortnite dodaje Minigun jako nową broń. Epic Games skomentowało tę broń: „Kontroluj pole bitwy za pomocą czystej siły ognia dzięki temu nowemu dodatkowi do Battle Royale”.

Do Fortnite zostanie również dodane przytulne ognisko, dzięki któremu gracze będą mogli leczyć siebie i swoich kolegów z drużyny. Dodatkowo możesz rozmawiać z przyjaciółmi, jednocześnie utrzymując ciepło i poprawiając swoje zdrowie. Poza tym wykonywane są standardowe poprawki błędów i konserwacja.

Tutaj możesz dowiedzieć się o wszystkich poprawkach w oficjalnych informacjach o aktualizacji. Najważniejsza poprawka usuwa błąd, który powodował problemy z rozdzielczością. Firma Epic rozwiązała również problem, który powodował, że interfejs użytkownika wyglądał na rozciągnięty.Źródło : https://publicistlibrary.com/fortnite-downtime/