Fortnite x Gwiezdne Wojny – kolaboracja już jutro w grze!

Fortnite x Gwiezdne Wojny – kolaboracja

Fani Gwiezdnych Wojen, którzy czekali na współpracę z Fortnite, nie będą musieli czekać długo. Postacie, broń i elementy kosmetyczne z Gwiezdnych Wojen pojawiły się w Fortnite Rozdział 3 Sezon 3. Szturmowcy strzegli imperialnych doków, miecze świetlne wylały się z każdej skrzyni, a Darth Vader był karnetem bojowym poziomu 100. Teraz, Fortnite przywraca kultową serię do Battle Royale. Po udanym crossoverze z Attack on Titan, gra ma na celu wprowadzenie jeszcze większej liczby zmian w rozdziale 4 sezonu 2.

Kiedy Gwiezdne Wojny pojawią się w Fortnite?

Kolaboracja Fortnite x Star Wars pojawi się już jutro, 2 maja, potwierdził to Epic Games. Skórka Anakina Skywalkera będzie dostępna do kupienia w sklepie z przedmiotami. Według wiarygodnego przeciekającego Fortnite Shiina BR, aktualizacja obejmie również nowe mityczne bronie i nowy blaster, który dołączy do E-11 Blaster. Miecze świetlne również rzekomo powrócą, dołączając do Kinetic Blade jako kolejnej śmiercionośnej broni do walki w zwarciu.

Co jeszcze pojawi się w Fortnite?

Fani mogą spodziewać się kolejnej skórki z Gwiezdnych Wojen w sklepie z przedmiotami. Dzięki obietnicom dużej aktualizacji Anakin Skywalker nie będzie jedyną postacią debiutującą w Fortnite. Powinny pojawić się również nowe misje tematyczne, które gracze będą mogli ukończyć, aby zdobyć dodatkowe PD i nagrody.

Źródło: dbltap.com.