Kiedy odbędzie się wydarzenie na żywo w Fortnite Rozdział 2? Sprawdź datę rozpoczęcia i godzinę rozpoczęcia


Po ośmiu pełnych sezonach budowania, nadszedł wreszcie czas, aby gracze Fortnite „zmierzyli się z Królową Sześcianów w ostatniej walce o los wyspy”, gdy kończy się rozdział 2 popularnej gry Battle Royale. Epic Games ogłosiło, że trwający rozdział 2 gry zakończy się 4 grudnia 2021 r.

Zgodnie z tradycją, sezon 8 Fortnite zakończy się wydarzeniem online o nazwie „The End”. Wydarzenie na żywo, które będzie obsługiwać duże grupy do 16 graczy, nagrodzi również graczy 225,00 PD za zalogowanie się przed końcem sezonu.

Kiedy odbędzie się wydarzenie na żywo w Fortnite?

Gracze dołączą do serwerów Fortnite 4 grudnia o godzinie 16:00 czasu wschodniego lub 5 grudnia o godzinie 02:30 czasu wschodniego. Jak wspomniano w oficjalnym wpisie na blogu Team Fortnite, gracze staną po raz ostatni podczas wydarzenia „The End”, które wytyczy drogę do nowego sezonu. Twórcy gry, Epic Games, zalecili graczom zalogowanie się do Fortnite w sumie 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia na żywo, ponieważ serwery mogą znaleźć się pod presją z powodu dużej liczby uczestników wydarzenia.

Kiedy rozpocznie się wydarzenie Fortnite?

Wydarzenie związane z grami rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu wschodniego 4 grudnia. Nadchodzące wydarzenie na żywo „The End” odbędzie się tylko raz, a gracze muszą być gotowi online, aby wziąć w nim udział. Wydarzenie w grze odbędzie się dokładnie w czasie, o którym mowa powyżej, o ile nie wystąpią jakiekolwiek bezprecedensowe problemy z serwerem. Po wydarzeniu Fortnite przejdzie przez dłuższy czas przestoju serwerów i oczekuje się, że serwery pozostaną offline przez co najmniej 3 dni w celu przygotowania nowego rozdziału.

Mapa Fortnite Rozdział 3 może zawierać mniejsze wyspy wokół dużej centralnej wyspy.

Przecieki na kilku platformach społecznościowych, w tym na Twitterze i Reddit, sugerują, że Epic Games i Fortnite od dłuższego czasu pracują nad mapą Rozdziału 3. Niektóre informacje od wtajemniczonych pojawiły się również w Internecie, sugerując szczegóły dotyczące nadchodzącej mapy Fortnite. Konto na Twitterze o nazwie Fortnite News wymyśliło makietę nadchodzącej wyspy Fortnite. Z tego, jak wygląda, mapa ma dużą centralną wyspę otoczoną wieloma mniejszymi wyspami tematycznymi.

Małe wyspy wokół głównej wyspy centralnej mogą być tematycznie nawiązujące do lokalizacji z poprzedniej mapy, w tym Glossy Glacier, Dusty Desert, Mossy March i Monster Mansion. Ponieważ projekt i szczegóły mapy Fortnite Rozdział 3 nie zostały jeszcze potwierdzone, czytelnicy powinni traktować te informacje z przymrużeniem oka. Chociaż nie ma aktualnej daty rozpoczęcia Rozdziału 3, Fortnite wkrótce ogłosi oficjalną konserwację i wyłączenie serwera. Czekajcie na więcej informacji na temat Epic Games i nadchodzącego rozdziału popularnej gry Battle Royale, Fortnite.

Obraz: @FortniteGame/Twitter

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8E4C893E8EB942A399239DBC98FA4D3F&url=https%3A%2F%2Fwww.republicworld.com%2Ftechnology-news%2Fgaming%2Ffortnite-event-when-is-the-fortnite-chapter-2-live-event-check-start-date-and-start-time.html&c=1957278436039422022&mkt=fr-fr