Kiedy kończy się przerwa wakacyjna w Fortnite i jakich dodatków się spodziewać?

Jak kończy się przerwa wakacyjna w Fortnite i czego możemy się spodziewać po jej zakończeniu

Data zakończenia letniego wydarzenia w Fortnite

Fortnite jest aktualizowany niemal przez cały rok, jednak są dwa okresy, w których widzimy przerwę. Przerwa wakacyjna i przerwa wakacyjna w Fortnite. Są to dwa dwutygodniowe okresy, w których gra nie jest aktywnie rozwijana i nie oczekujemy aktualizacji.

Jednak także w tym czasie mamy do czynienia z nowym, wielkim wydarzeniem w grze! Samo wydarzenie jest w tym roku nieco mniejsze, ale wraz z niedawną premierą Fortnite Reload jest mnóstwo do zrobienia. Rozpoczął się 4 lipca i zakończy 18 lipca. Dobre dwa tygodnie na wykonanie wszystkich zadań. Wydarzenie to zbiega się także z przerwą w działalności Epic.

Kiedy kończy się przerwa wakacyjna w Fortnite?

Wydarzenie ma miejsce, gdy Epic robi sobie przerwę, dość krótki okres w porównaniu do większości gier. Fortnite ma absurdalny harmonogram aktualizacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile lat minęło od jego premiery. Te dwutygodniowe okresy to jedyne przypadki, w których gra nie otrzymuje regularnych łatek i aktualizacji.

Obecna przerwa rozpoczęła się w tym samym czasie, co letnie wydarzenie Fortnite. Rozpoczęły się 4 lipca i potrwają do 18 lipca. Pomiędzy tym okresem a przerwą występuje jednak kilkudniowa różnica.

Czy są jakieś aktualizacje podczas przerwy letniej?

Czasami te przerwy mają miejsce wtedy, gdy gra pokazuje swoje wady. Fortnite jest często aktualizowany, więc dwa tygodnie z jedną łatką to często moment, w którym gra wykazuje oznaki słabości. Tym razem jest tylko jeden poważny problem. Część wydarzenia obejmuje zmianę w wyborze przedmiotów w meczach rankingowych, dostosowując ją do turniejów Fortnite w tym sezonie. Jednak kilka elementów przeznaczonych do usunięcia nadal istnieje. Jest to szczególnie problematyczne w trybie Zero Builds (dla kilku graczy rankingowych w tym trybie) aż do końca letniego wydarzenia Fortnite.

Kiedy będzie następna aktualizacja Fortnite?

Tak będzie przebiegać wakacyjna przerwa w Fortnite, ale kiedy możemy spodziewać się nowej aktualizacji? Wiemy, kiedy Epic powróci po przerwie, ale tak naprawdę zależy to od tego, ile czasu zajmie przygotowanie łatki po zakończeniu letniej przerwy w Fortnite.

Źródło: estnn.com