Kiedy kończy się Fortnite Rozdział 4, sezon 2?


Fortnite pory roku przychodzą i odchodzą dość szybko w tych dniach. Każdy sezon i rozdział wprowadzają wiele nowych treści, od współpracy po różne wyzwania.

Rozważając FortniteTemat zawsze się zmienia, a gracze mogą uzupełniać swoją kolekcję kosmetyków wszystkimi rodzajami skórek, starając się nadążyć za fabułą. Pomimo uratowania Fortnite świecie w każdym sezonie, fani zawsze wpadają w kłopoty.

Fortnite Rozdział czwarty, sezon drugi rozpoczął się 10 marca i to naturalne, że gracze zastanawiają się, kiedy to się skończy, aby obliczyć, ile dni mogą mieć, aby maksymalnie wykorzystać swoje przepustki bojowe.

kiedy będzie Fortnite Rozdział czwarty, koniec drugiego sezonu?

Podczas gdy dokładna data zakończenia Fortnite Rozdział czwarty, drugi sezon nie został potwierdzony przez Epic Games, prawdopodobnie zakończy się w czerwcu 2023 roku.

Prawie wszystkie najnowsze Fortnite sezony trwały około trzech miesięcy, co oznacza datę zakończenia rozdziału czwartego, sezonu drugiego na początku lata. Data jest również zgodna z sezonowymi zmianami, które Epic lubi wprowadzać.

Według przecieku z dataminera iFireMonkeysezon może zakończyć się 4 czerwca. Rzeczywista data zakończenia może jednak nastąpić wcześniej lub później.

Na okres letni deweloper często wprowadza wydarzenia i elementy kosmetyczne, które obracają się wokół elementów tematycznych. Niektóre z tych kosmetyków mogą być nawet ekskluzywne i prawdopodobnie ujawnią się poprzez przecieki przed nadejściem rozdziału czwartego sezonu trzeciego.

W przeszłości zdarzały się sezony, w których firma Epic musiała przedłużyć czas trwania sezonu, a jeśli tak się stanie, deweloper prawdopodobnie ogłosi to za pośrednictwem swojego kanały mediów społecznościowych.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640af30b7846480abed20efa37af2d81&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fwhen-does-fortnite-chapter-4-season-2-end&c=5893545046431752065&mkt=fr-fr