Kiedy jest „Fortnite” Rozdział 2 Wydarzenie „Koniec” i kiedy rozpocznie się Rozdział 3?


Fortnite Rozdział 2 wkrótce zakończy się odpowiednio zatytułowaną misją „Koniec”. Zamykając epokę, która trwała ponad dwa lata, to specjalne wydarzenie zapoczątkuje również nadejście zupełnie nowej wyspy dla popularnej strzelanki sieciowej.

Jak zapewne już wiesz, Fortnite jest podzielony na sezony zawartości, z których każdy ma swój własny, niepowtarzalny motyw, ciągłą fabułę i nagrody w postaci przepustki bitewnej. Zwykle trwają od 2 do 3 miesięcy i zawsze wychodzą z hukiem (często całkiem dosłownie).

W tej chwili jesteśmy w kulminacyjnych dniach sezonu „Cubed”, w którym do tej pory międzywymiarowe stworzenia wdzierały się do świata gry, dostosowywalna ryba rysunkowa dołączała do listy, mechy BRUTE rozmieszczone na wyspie Wydma.

Po obowiązkowym 3-miesięcznym pobycie, Cubed zamierza zakończyć nadchodzące wielkie wydarzenie finałowe, ale to coś więcej niż tylko zakończenie sezonu. Rzeczywiście The End będzie również służyć jako rozwiązanie Rozdziału 2 z Fortnite, który działa od października 2019 roku.

Dla tych, którzy nie są świadomi, rozdziały są zasadniczo głównymi aktami Fortnite, ponieważ składają się one z wielu sezonów (w ostatnim było ich 10, a tym razem 8). Pomyśl o nich trochę jak o nadrzędnych „fazach” Marvel Cinematic Universe.

Kiedy rozdział dobiega końca, jest nawet ważniejszy niż przeciętny finał sezonu, ponieważ oznacza to, że na horyzoncie pojawiają się duże zmiany. Między innymi możecie spodziewać się innej mapy, przeróbki większości broni i przedmiotów oraz zupełnie nowego kierunku narracji.

Wyczyści również losy postępów i PD, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że zdobędziesz wszystkie wyjątkowe przedmioty, których naprawdę potrzebujesz, zanim będzie za późno.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o The End i co dalej Fortnite.

Kiedy kończy się rozdział 2 „Koniec”?

Fortnite Wydarzenie na żywo End odbędzie się w sobotę, 4 grudnia, o godzinie 16:00 czasu wschodniego.

Dla osób w różnych strefach czasowych oznacza to 13:00 PST i 21:00 GMT.

Po tym momencie gra będzie nieaktywna przez co najmniej jeden dzień, podczas gdy Epic buduje oczekiwania na następny sezon (i porządkuje kilka rzeczy za kulisami).

Najwcześniej możesz spodziewać się rozpoczęcia rozdziału 3 w niedzielę, 5 grudnia, ale może to być później. Newsweek zaktualizuje ten element, jeśli zostanie potwierdzony ostateczny czas wydania.

Jak dołączyć do wydarzenia „The End”?

Podobnie jak w przypadku ostatniego wydarzenia „Operacja: Sky Fire”, będzie osobna playlista, do której możesz dołączyć bliżej The End.

Będziesz miał tylko jedną szansę na dołączenie do finału tego sezonu, ponieważ po jego zakończeniu przepadnie na dobre. Aby upewnić się, że go nie przegapisz (z powodu nieprzewidzianych usterek technicznych), Epic Games radzi, aby wejść do lobby 30 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia.

Lista odtwarzania (która obsługuje do 16 uczestników w jednym lobby) pojawi się jako opcja na głównym ekranie „Graj”. Będzie tam od 15:30 ET. Jeśli dołączysz wcześnie, zgodnie z zaleceniami Epic, będziesz mógł spędzać czas z innymi na arenie przedmeczowej.

Niewiele wiadomo o The End w momencie pisania tego tekstu, chociaż potwierdzono, że wiąże się to z walką z nikczemną Królową Sześcianu (która dokonała wielkiego wejścia podczas obchodów Halloween w Fortnitemares).

Opis na stronie Epic Games brzmi: „Po ukończeniu The Convergence The Cube Queen przygotowuje swoją grę końcową na Wyspę i nic już nie będzie takie samo. Chwyć za broń i walcz z największym niszczycielem wszelkiej rzeczywistości. Dołącz do „The End”, jednorazowe wydarzenie w grze i walka o swoje dziedzictwo”.

Nagrody za wydarzenie „Koniec”

Każdy, kto się zaloguje Fortnite od teraz do końca Rozdziału 2 otrzyma premię 225 000 PD. To da ci szansę na awans na kolejny poziom w przepustce bitewnej po raz ostatni i zdobycie wszelkich pozostałych elementów kosmetycznych.

Oprócz tego każdy, kto ukończy The End, otrzyma za swój udział specjalny ekran ładowania i opakowanie na broń.

Zdjęcie przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia „The End”, które posłuży jako wielki finał rozdziału 2 „Fortnite”.
Epickie grySource : https://www.newsweek.com/fortnite-season-8-chapter-2-end-event-start-time-1653258