Kiedy jest crossover Matrix X Fortnite? Wycieki skórne, data premiery i nie tylko


Przecieki sugerują, że zestaw skórek inspirowanych Matrixem pojawi się w Fornite wraz z wydaniem Matrix: Wskrzeszenia, które pojawi się w grudniu. Oto wszystko, co wiemy.

W ostatnim czasie widzieliśmy mnóstwo nieoczekiwanych crossoverów w Fortnite, takich jak Jinx z League of Legends i popularna postać anime Naruto, które przybyły na wyspę Battle-Royale.

Następnie przecieki sugerują, że Epic Games będzie współpracować z Warner Bros, aby dostarczyć na wyspę zestaw skórek inspirowanych Matrixem przed wydaniem Matrix: Wskrzeszenia.

Oto wszystko, co obecnie wiemy o potencjalnym crossoverze Fortnite x Matrix.


Zawartość


Epickie gry / Viz Media

Wioska Ukrytego Liścia została odtworzona w Fortnite dla współpracy Naruto.

Data premiery skórek Fortnite i Matrix

Według znanego przeciekacza Fortnite HYPEX, jego źródła poinformowały go, że współpraca Fortnite x Matrix jest planowana na drugą połowę grudnia. Współpraca będzie podobno zawierać skórki dla dwóch głównych bohaterów Neo i Trinity.

Wraz z premierą The Matrix: Resurrections zaplanowaną na 22 grudnia, powinniśmy spodziewać się, że współpraca Fortnite i Matrix zostanie wydana blisko tego samego czasu.

Nie możemy zagwarantować żadnej daty premiery współpracy Fortnite i Matrix. Można jednak bezpiecznie założyć, że skórki zostaną wydane tego samego dnia, co film 22 grudnia.

Co byłoby we współpracy Fortnite i Matrix?

Podobnie jak w przypadku poprzedniej współpracy, powinniśmy spodziewać się zestawu skórek, który będzie kosztował 2000 V-dolców w sklepie z przedmiotami. W poprzednich crossoverach Fortnite widzieliśmy w pakiecie dwie skórki, dwa backblingi i ekran ładowania.

Może być również dołączony zestaw wyposażenia, który prawdopodobnie zawierałby dwa kilofy i emotkę. Jeśli dołączona jest emotka, byłoby niespodzianką, gdyby nie była odtworzeniem kultowego ruchu „unikania pocisków”, który widzimy w kluczowym momencie pierwszego filmu.

Wycieki dotyczące współpracy w Fortnite i Matrix

Wcześniej w 2021 r. Gwiazda YouTube, Alastair „Ali-A” Aiken, otrzymała paczkę od Epic Games, która wskazywała na skórki crossover, które pojawią się w grze w przyszłości. Dołączona była lista słów, które można interpretować jako wskazówki dotyczące tego, co miało nadejść.

Lista zawierała słowa, które mogą być powiązane z Terminatorem, Mandorianinem i wieloma innymi, które od tego czasu zostały wydane w Fortnite. Ale na liście znalazło się słowo „Candy”, które można interpretować jako czerwono-niebieską pigułkę, którą widzimy w Matrixie.

Dziwaczna współpraca, którą widzieliśmy w przeszłości, pokazuje, że nic nie jest wykluczone dla Epic Games. Skórki Matrix i Fortnite będą crossoverem, który fani będą chcieli dostać w swoje ręce.


Jeśli coś się zmieni w tej zwrotnicy, z pewnością zaktualizujemy ten artykuł o więcej.

Source : https://www.dexerto.com/fortnite/fortnite-matrix-crossover-price-cosmetics-1703316/