Kiedy Deku pojawi się w Fortnite?


Deku wkrótce pojawi się w Fortnite, ale kiedy gracze mogą spodziewać się premiery kolaboracji My Hero Academia?


Firma Epic Games uruchomiła niedawno zupełnie nowy rozdział swojej bardzo popularnej gry Battle Royale, Fortnite. W pełnym akcji (i epizodycznym) zwiastunie 4. rozdziału 1. sezonu fani mogli zobaczyć, czego mogą się spodziewać pod względem nowych wydarzeń związanych ze współpracą i elementów kosmetycznych. Epic nie tylko drażnił się z nową skórką WiedźminGeralta, ale twórca gry pochwalił się też skórkami dla Doom Slayera (od Los serii, oczywiście) i Izuku Midoriya z Moja Akademia Bohaterów Anime. Fani serii mogą znać Izuku jako nikogo innego jak Deku, ucznia UA High School, który dorastał bez daru, który jest odpowiednikiem supermocarstwa w Moja Akademia Bohaterów wszechświat.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Kiedy Deku pojawi się w Fortnite?

Podczas gdy Epic Games oficjalnie nie ujawniło i nie podało dokładnego czasu, w którym Moja Akademia Bohaterów rozpocznie się współpraca, firma opublikowała tweeta, aby ogłosić, że rano 16 grudnia pojawi się nowy zwiastun. Fortnite przeciek HYPEX, FortniteSklep z przedmiotami zostanie zresetowany około 13:00 UTC 15 grudnia, a kosmetyki będące częścią współpracy będą dostępne do kupienia. Powinno to nastąpić około 5:00 / 8:00 ET w piątek rano. Treść współpracy zostanie bez wątpienia ujawniona podczas zwiastuna, który zostanie wyemitowany jutro rano.

POWIĄZANE: My Hero Academia: Memy Deku, które są więcej niż zabawne

Które postacie z My Hero Academia pojawią się w Fortnite?

Deku, Shoto i Dynamight obok siebie

Ponieważ w zwiastunie ujawniającym rozdział 4 był tylko jeden przypadek kostiumu Deku, fani nie są pewni, który inny Moja Akademia Bohaterów postacie trafią do gry Battle Royale. W przypadku współpracy z Naruto, która miała miejsce w zeszłym roku, zmieniono czterech głównych bohaterów z anime Fortnite Skórki.

Załóżmy, że w końcu zobaczymy tylko niektórych bardziej popularnych bohaterów z anime. W takim przypadku fani mogą wcielić się w postacie takie jak Shoto Todoroko, Katsuki Bakugo, Ochaco Uraraka, a nawet All Might. Tak czy siak, Moja Akademia Bohaterów Współpraca z pewnością będzie zawierać ulubione przez fanów skórki, które uszczęśliwią niektórych ludzi.

Fortnite jest darmowa na urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: My Hero Academia: Dziwactwo Deku – Blackwhip, wyjaśnioneŹródło : https://gamerant.com/when-is-deku-coming-to-fortnite/