Khaby Lame, gwiazda TikTokera, w którą można grać w Fortnite

Odkryj najnowsze osiągnięcia wokół Khaby Lame, senegalskiej gwiazdy TikTok! Mając ponad 160 milionów obserwujących, Khaby Lame jest teraz postacią w grze wideo. Pojawia się w najnowszym sezonie popularnej gry Battle Royale Fortnite, zatytułowanym „Last Resort”.

Ekscytująca współpraca

W Fortnite Rozdział 4: Sezon 4 gracze mogą grać jako Khaby Lame, odblokowując jego skórkę z „serii ikon” w systemie Przepustki Bitewnej. Musisz kupić tę przepustkę bojową za 950 V-dolców, czyli około 10 dolarów na sezon.

Grając jako Khaby Lame, gracze podejmują bezpieczne napady, unikają kamer bezpieczeństwa i doświadczają ekscytujących wrażeń z rozgrywki. Khaby Lame powiedział, że jest zachwycony współpracą z Fortnite, ponieważ sam jest wielkim fanem tej gry od pięciu lat. Powiedział: „Zacząłem grać w Fortnite pięć lat temu i często publikowałem filmy na YouTube, używając hashtagu Fortnite. Oszalałem na punkcie tej gry! »

Wiernie przedstawiona postać

Khaby Lame ściśle współpracował z firmą Epic Games, aby mieć pewność, że jego postać zostanie odpowiednio przedstawiona. Przekazywał opinie na temat strojów, filmował i rejestrował jego ruchy na potrzeby gry oraz współpracował nad różnymi aspektami projektu swojej postaci. Wyraził wielką ekscytację, gdy jego postać pojawiła się na żywo w grze: „W dniu premiery włączyłem grę i zacząłem grać. To było surrealistyczne. Szczerze mówiąc, po prostu wpatrywałem się w moją postać przez dobre 15 minut. Jestem bardzo szczęśliwy, poświęciłem chwilę, aby cieszyć się grą i tym doświadczeniem. »

Pozytywna reakcja fanów

Reakcja fanów Khaby’ego Lame’a na wiadomość o jego obecności w Fortnite była w przeważającej mierze pozytywna, a wielu udostępniło zrzuty ekranu i wiadomości zachęcające, gdy gracze grają nim. Jak podaje TechTimes, postać Khaby Lame oferuje w Fortnite dwie skórki, a także dedykowaną lotnię i inne akcesoria uzupełniające jego wygląd.

Stała współpraca

Włączenie Khaby Lame do Fortnite jest częścią ciągłej współpracy Epic Games z prawdziwymi artystami i osobistościami. W przeszłości współpracowały między innymi gwiazda NBA LeBron James w swoim stroju z Space Jam 2 i Ariana Grande, która pojawiła się podczas wydarzenia Rift Tour w Fortnite.

Khaby Lame urodził się w Senegalu, ale większość życia mieszkał we Włoszech, a w 2022 r. przyjął obywatelstwo włoskie. Zaczął tworzyć treści na TikToku podczas pandemii COVID-19 po zwolnieniu z pracy i szybko zyskał popularność, stając się dobrze znana postać włoskiej popkultury. Wystąpił nawet w filmach promocyjnych Juventusu FC, a obecnie jest sędzią włoskiego programu „Mam talent”.

Źródło: www.bing.com