Khaby Lame, gwiazda TikToka, przybywa do Fortnite!

Gwiazda TikTok, Khaby Lame, staje się postacią w grze wideo w Fortnite

Khaby Lame, urodzona w Senegalu gwiazda TikToka, znana ze swojej wyrazistej twarzy i niemych filmów, robi kolejny krok i zostaje postacią w grze wideo. Występuje w najnowszym sezonie popularnej gry typu Battle Royale firmy Epic Games Fortnite, w którym występuje napad wysokiego ryzyka.

Postać Khaby’ego Lame’a w Fortnite

W Fortnite Rozdział 4: Sezon 4, zatytułowanym „Ostatni ratunek”, gracze mogą wcielić się w postać Blade’a po odblokowaniu jego skórki z „kultowej serii” w systemie Battle Pass, którą gracze muszą zakupić za około 950 V-dolców. lub około 10 dolarów na sezon.

Grając Blade, gracze mogą włamać się do sejfów, ominąć kamery bezpieczeństwa i przeżyć emocjonujące chwile. „Od dawna jestem wielkim fanem „Fortnite”. Zacząłem w nią grać pięć lat temu i od czasu do czasu publikowałem filmy na YouTube lub wspominałem o Fortnite w moich opowieściach. Byłem podekscytowany tą grą” – powiedział Lame Variety. Wspomniał również, że w przeszłości często grał Mrocznym Rycerzem.

Ujawnił, że firma Epic Games skontaktowała się z nim około rok temu w sprawie tej współpracy, a on entuzjastycznie przyjął możliwość zostania bohaterem akcji w grze wideo. „Moją reakcją było czyste podekscytowanie” – powiedział. „Kto nie chciałby być bohaterem akcji w grze wideo?” To brzmiało jak świetna zabawa! »

Oprócz wyrażenia zgody na wykorzystanie swojej podobizny Blade ściśle współpracował z firmą Epic Games, aby zapewnić dokładne odwzorowanie szczegółów jego postaci. Doradzał w sprawie strojów, filmował ruchy jej ciała na potrzeby gry i współpracował nad różnymi aspektami projektu jej postaci.

Pomimo aktywnego udziału w procesie produkcyjnym, Lame wyraził radość, gdy zobaczył swoją skórkę w grze: „W dniu premiery włączyłem grę i zacząłem grać. To było surrealistyczne. Szczerze mówiąc, po prostu wpatrywałem się w moją postać przez około 15 minut. Jestem bardzo szczęśliwy, poświęciłem czas, aby cieszyć się grą i tym doświadczeniem” – powiedział.

Reakcja fanów i współpraca z Epic Games

Reakcja fanów Blade’a była w przeważającej mierze pozytywna, a wielu udostępniło zrzuty ekranu i posty podczas gry jego postacią. Według TechTimes postać Blade oferuje w Fortnite dwie skórki wraz z dedykowaną lotnią i innymi przedmiotami uzupełniającymi jego wygląd.

Włączenie Lame’a do Fortnite jest częścią ciągłej współpracy Epic Games z prawdziwymi artystami i osobistościami. W poprzednich współpracach występowali gwiazda NBA LeBron James w stroju z filmu Kosmiczny mecz 2 oraz Ariana Grande, która pojawiła się podczas wydarzenia Rift Tour w Fortnite.

Khaby Lame: od TikToka do sławy we Włoszech

Według Video Games Khaby Lame urodził się w Senegalu, ale przez większość życia mieszkał we Włoszech, a według Video Games ostatecznie uzyskał obywatelstwo włoskie w 2022 roku. Zaczął tworzyć treści na TikToku podczas pandemii COVID-19 po zwolnieniu z pracy i szybko zyskał popularność, stając się obecnie dobrze znaną postacią włoskiej popkultury. Występował nawet w filmach promocyjnych Juventusu, a później został sędzią włoskiego programu „Mam talent”.

Źródło: face2faceafrica.com